Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Мисливський ніж та його особливості

Новини та статті 10/05/2016

При виборі моделі для полювання варто розуміти її на відміну від звичайної кухонної. Мисливський ніж – це коротка клинкова зброя, призначена для ураження звіра, оброблення туші та зняття шкіри. У різних магазинах ви можете зустріти їхню велику різноманітність за різними характеристиками (розміри, конфігурація, матеріали). Це тим, що ножі, використовувані на полюванні, різняться за своїми призначенням. Як відомо, тип холодної зброї, що розглядається, є також і необхідним інструментом. Різноманітність різних форм і мечів служить для того, щоб було зручно виконувати різні види робіт. Тому для того, щоб вибрати найкращий клинок, потрібно розуміти призначення кожної моделі.

Лезо. Варто пам'ятати, що основне навантаження при роботі лягає не на лезо, а на її вигин та вістря. Також не варто забувати про те, що будь-яка форма клинка має як слабкі, так і сильні сторони. Наприклад, прямий ніж завжди буде значно міцнішим за вигнутий. Однак при нарізанні вигнутим типом використовується значно менше м'язової сили, що робить його дуже зручним. Широке лезо міцніше за вузьке, але знову ж таки, з тонким лезом набагато зручніше працювати. Злітаюче вістря робить меч менш міцним на злам, завдяки принципу важеля. Варто також враховувати відповідність довжини леза та рукоятки.

Нож для охоты

Так як правильно вибрати мисливський ніж

Варто пам'ятати, що на полюванні ножа завжди знайдеться робота. Іноді потрібно приготувати їжу, нарізати щось або загострити. Для цього краще підійде невелика зручна модель з прямим лезом і вістрям. Якщо ж потрібно освіжувати звіра, випатрати, обробити тушу - для цього підійде виріб з вигнутим вістрям. Завдяки своїй формі воно дуже зручне для різання.

Рукояти. При виборі дуже велику роль грає ручка. Яка користь від якісного леза, якщо ножем банально незручно працювати чи ручка натирає? До будь-якої рукоятки, будь вона клепана або всадна, є кілька вимог. Рукоятка має бути зручною формою, добре лягати на руку, не примерзать до пальців, не липнути до крові, разом із лезом підтримувати баланс і бути красивою (для мисливського ножа це особлива вимога).

Нож для охоты - рукоятка

Але який би тип ножа вам не подобався - вибирайте той, який вам найбільш зручний. Купити мисливський ніж ви можете в онлайн-каталозі Фортер за найприйнятнішими цінами від таких відомих виробників, як Ganzo, Gerber, Morakniv, Swiss+Tech.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram