Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Mitsumi (Мітсумі)

Компанія Mitsumi Компанія Mitsumi (Мітсумі) – це один із провідних світових виробників електронних компонентів та комп'ютерної периферії, який розпочав свою роботу у 1954 році. Японська компанія змогла завоювати ринок електроніки 1955 року. Саме тоді інженери представили світові свій перший змінний конденсатор. Завдяки даному пристрою бренд створив собі ім'я на довгий час, тому що тоді професіонали потребували купити собі такий пристрій. Таким чином, як тільки у компанії з'явилося ім'я, одразу розпочалося масове виробництво техніки. Це призвело до того, що основні товари, які виробляє компанія Mitsumi, включають більше десяти тисяч електронних пристроїв різного типу. Звичайно, японський виробник відрізняється на тлі інших брендів якістю своєї продукції. Домогтися цього показника вдалося завдяки технологічним знанням, які є у кожного інженера, який працює на цьому виробництві. Крім того, впливає на створення унікальних продуктів та колосальний досвід, який знаходиться за плечима кожного із працівників. Все це, власне, і гарантує безперебійну роботу електроніки, що виробляється під брендом Mitsumi.

Зараз компанія Mitsumi має величезну мережу філій і заводів, які розташовані в кожній точці світу. Перша з філій, яка отримала назву Mitsumi Electronics Europe GmbH, була відкрита у 1976 році.

Відразу після того, як у масовому побуті з'явилися персональні комп'ютери, компанія Mitsumi почала спеціалізуватися у питанні розробки та виробництва всілякої комп'ютерної периферії. Так, наприклад, уже 1998 року з конвеєра було випущено 100-мільйонний флоппі-дисковод. Звичайно ж, тоді ціни на подібні девайси значно перевищували поточні, так як ринок тільки розвивався і ще не було конкуренції, чого не можна сказати зараз. Таким чином, зараз придбати подібні девайси можна недорого.

Увійти в історію розвитку комп'ютерів компанії вдалося 1994 року. Саме тоді був створений IDE-інтерфейс в дисководах, що потім стало світовим стандартом і кожен бренд використовував цю технологію в даному девайсі, так як вона дозволяла прискорити процес читання і запису. Крім того, варто виділити і парктроніки Mitsumi, на розробку яких у компанії йде також величезна кількість часу.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram