Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Мобільна GSM-сигналізація для Вашого автомобіля. На що варто звернути увагу під час її вибору?

Новини та статті 02/12/2015

Автомобіль – часом розкішний засіб пересування, вартість якого формується не тільки біля виїзних воріт із цеху виробника, а й вкладеннями власника у його експлуатацію. Він має бути захищений – аксіома. За допомогою мобільної GSM-сигналізації це можна зробити найбільш ефективно - як показує практика, і запевняють консультанти онлайн-магазину Forter. Які вони мають підстави? Розглянемо основні характеристики.

Крім того, розберемося, до чого варто уважно придивитися при виборі та купівлі системи захисту. Автомобільні сигналізації характеризуються:

  • дальністю дії;
  • функціональністю модулів;
  • надійністю;
  • дизайном брелока;
  • вартістю тощо.

Звичайна автосигналізація може працювати з перебоями через завантаженість радіоканалу поблизу машини, а gsm-сигналізація для автомобіля передає повідомлення каналом, знайомим нам по телефонному зв'язку. Цей сигнал значно складніше заглушити. До речі, сам факт глушіння також виявляється, коли Ваш брелок перестає отримувати сервісні повідомлення. Тому вантажити машину в екранований фургон злочинцям нема рації.

GSM-автосигнализация

Дальність дії описуваного захисту практично необмежена. Тривожний сигнал від встановленої на машину сигналізації надійде на Ваш мобільний, навіть якщо Ви знаходитесь на протилежній точці Землі.

Функціональність – залежить кількості т.зв. вхідних зон. Чим більше у контролера – тим більше датчиків можна підключити. Виявлення розбиття скла, зміни обсягу простору, розтин капота – стандартні функції. До центрального модуля сигналізації для автомобіля можна підключати датчики зміни кута нахилу тощо.

Датчик наклона для автосигнализации

Система також відстежує переміщення авто. Навіть під час угону. Функціональність також можна значно розширити, задаючи різні сценарії спрацювання під час спроби викрадення.

Висока надійність роботи описуваного захисту досягається також за допомогою установки автономного акумулятора. Характерний приклад – у деяких випадках захист може працювати при «посадженої» АКБ протягом 80 годин і більше.

Купити gsm-сигналізацію в інтернет-магазині Forter можна за найбільш конкурентоспроможною ціною на ринку. Крім неї Ви отримаєте грамотну консультацію з експлуатації та встановлення. При покупці слід враховувати і види сигналізації, які можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми. Односторонні забезпечують захист авто без системи оповіщення при виниклі загрози, тоді як двостороння має цю можливість.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram