Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Модернізація металошукача: як можна покращити свій старий металошукач?

Новини та статті 29/05/2016

Пам'ятаєте приказку «Старий друг краще за нових двох»? А чим не друг і товариш досвідченому шукачеві скарбів його вірний помічник – металошукач? Тільки ось, – скажете Ви, – він щось гарний (надійний, перевірений), а ось з'явилися на ринку нові моделі. Вони – крутіші, та й дорожчі… Що ж, бажання отримати більше можливостей із металошукачем – цілком зрозуміле прагнення кожного, кому не чужі дух авантюризму та пригод. Тому «Фортер» пропонує ознайомитися з деякими прийомами модернізації металошукача, які кожному нашому клієнту будуть «під силу».

Перш ніж розпочати ризикові експерименти з перепаюванням схем, почніть з простого. Давайте подивимося, що впливає на чутливість і стабільність будь-якого металодетектора (адже саме ці показники – ключові для кожного шукача скарбів).

Отже, апгрейд металошукача повинен включати роботу з такими показниками:

  • стабільність харчування;
  • чутливість;
  • частота генератора та амплітуда сигналу;
  • Розмір пошукової головки.

Поисковая катушка металлоискателя

Але перш ніж приступити до модернізації металошукача, все ж таки радимо не забувати про переваги, якими наділяє нас матінка-природа. Наприклад, без будь-яких «примочок» Ваш пристрій стане більш чуйним до покладів металу перед грозою, в нічний час (за рахунок зменшення впливу різних мікроперешкод), а також після дощу (пухкий ґрунт краще пропускає електромагнітний імпульс).

Тепер по пунктах розберемо способи покращення металошукача.

  • Забезпечити стабільність харчування. З цією метою можна скористатися зарядженими джерелами живлення чи стабілізаторами напруги. Адже багато приладів слабшають саме через батареї, що підсіли.
  • Підвищити чутливість приймального реєстратора. Це завдання допоможуть виконати операційні підсилювачі з мінімальним рівнем внутрішніх шумів та високою швидкістю наростання сигналу. Сьогодні існують здвоєні, чотиривірні, SMD-підсилювачі та інші.
  • Підбирати відповідну робочу частоту та амплітуду сигналу. Тут зверніть увагу залежність значення амплітуди від значення частоти. При однаковій напрузі амплітуда сигналу зростає із підвищенням частоти.

Глубина обнаружения металлоискателем

  • А при пошуках на величезних територіях краще снастити пристрій Double D котушками величезного розміру.
  • Збільшити розмір (отже, чутливість) пошукової головки. Це доцільно робити, коли пошуковик зацікавлений у знахідці великих предметів.

Нехай ваші сміливі експерименти будуть успішними. А для тих, хто тільки мріє купити металодетектор, пропонуємо широкий вибір обладнання таких виробників як Garrett, Minelab, Teknetics та ін.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram