Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Монітор до автокамери: можливі типи установки

Новини та статті 29/02/2016

Якщо ви вирішили купити монітор для автомобільної камери, то спочатку розставте пріоритети і визначте вигляд майбутнього пристрою.

На сьогоднішній день на ринку представлені:

  • складні – для встановлення на торпеду;
  • вбудовані в дзеркала заднього виду (далі – ЗЗВ);
  • стельові.

Потолочный монитор

Якщо ваша мета - зменшити кількість встановлених в салоні приладів без втрат оглядовості, краще купити модель, вбудовану в ЗВЗ. Зовні він виглядає як звичайне дзеркало, але в його корпусі встановлено монітор. При перемиканні на задню передачу відбувається автоматичне увімкнення. Вбудована модель може розташовуватися праворуч, ліворуч та посередині дзеркала. Лівостороння зручніше, т.к. вона ближча до водія.

Діагональ пристрою. У вбудованих діагональ коливається не більше 3,5-12 дюймів. Менше діагональ – менше огляд, але більше вільного місця у салоні. Деякі моделі дзеркал передбачають налаштування яскравості, контрастності, за потреби «дзеркалят» і перевертають зображення. Для вантажних автомобілів краще вибирати діагональ 7-12 дюймів.

 

Способи встановлення дзеркал із вбудованим монітором

Штатний: стандартне дзеркало для автосалону видаляється, замість нього у корпус монтується монітор.

Універсальний: встановлюють поверх ЗЗВ.

Складні моделі для монтажу на торпеду.

Переваги: великий вибір діагоналей та простота монтажу при високій оглядовості та сумісності з різними видами камер. Такі моделі можна встановлювати під стелю на кріплення або під козирок.

Підключення доладних моніторів, як і моніторів-дзеркал, здійснюється до 12В від живлення автомобіля. Вони, як і ЗЗВ, мають 3 штекера: один подачі живлення, а два інші – передачі відеосигналу. При задньому ході камери заднього виду подається сигнал, і монітор вмикається автоматично, при відключенні заднього ходу відбувається автоматичне вимкнення.

Складной монитор

Сучасні автомобілісти цінують розширений функціонал: монітори оснащуються GPS-навігатором, bluetooth, сенсором та іншими зручностями. Деякі моделі передбачають підключення інших пристроїв: DVD-плеєра, відеореєстратора та ін. Існують пристрої з кількома відеовходами для одночасного підключення більше однієї паркувальної камери.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram