Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Монітори Ліліпут

Новини та статті 29/10/2014

Мал. 1 Автомобільний монітор

Компанія Lilliput відома виготовленням високоякісних моніторів для автомобілів. Якість стосується передачі зображення, і надійності роботи, і безперебійності сигналу. Це стильні зовні пристрої, що поєднують у собі елегантність дизайну та простоту в експлуатації. Ці девайси виробляються в різних габаритних категоріях, так що кожен автомобіліст зможе підібрати собі монітор індивідуально під розмір та дизайн салону, що обіцяє ідеально вписатись і навіть прикрасити інтер'єр авто.

Ряд моделей Lilliput обладнаний додатковими можливостями, такими як сенсорне керування, підсвічування, матовий дисплей, покликані підвищити комфорт водія та зробити водіння ще приємнішим. Якість трансляції даних обох камер не залежить від ступеня освітленості, що значно спрощує їзду та паркування автомобіля. Монітори стійкі до вібрації та працюють у жорстких умовах, володіючи більш стійкою та якісною матрицею. Останній факт дозволяє отримувати чудове зображення навіть при попаданні на екран сонячних променів.

Монитор лилипут для автомобиля

Мал. 2 Монітор Lilliput

У разі вибору конкретної моделі моніторів цієї торгової марки слід враховувати деякі параметри. Перше: тип та розмір. Легкові автомобілі краще обладнати монітором до 13”, для вантажівок підійдуть і габаритніші. Зверніть увагу на кількість місць і віддаленість монітора від пасажирів. Перегляд зображення з монітора повинен бути приємним, відволікаючи від труднощів поїздки, а не напружувати очі глядачів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram