Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Монтаж панелі виклику від інтернет-магазину Фортер

Новини та статті 14/02/2016

Сучасні технології надають нам усі можливості для того, щоб зробити наш побут затишним та безпечним. Не останнє місце у «комплексі комфорту» займає домофонна система. Її використання на дачі, у будинку, офісі стало невід'ємною частиною життя багатьох українців. Завдяки широкому модельному ряду та ціновому діапазону обладнання, представленого компанією «Фортер», враховуються всі естетичні побажання, вимоги до функціоналу пристроїв, фінансові можливості наших клієнтів.

Для забезпечення повноцінної роботи домофону потрібна панель виклику. "Фортер" відібрав для Вас найкращі моделі торгових марок ARNY, Slinex, Kocom, BAS-IP, Commax. Обладнання цих виробників застосовується у всьому світі та відрізняється відмінним співвідношенням «ціна-якість».

Купівля панелі виклику – крок важливий, але не завершальний. Тепер потрібно провести монтаж. Якщо Ви достатньо підковані в технічному плані, можна провести установку самостійно.

Схема установки вызывной панели

Коли ж необхідних знань немає або банально підтискає час, довірте монтаж та налагодження панелі виклику професіоналам компанії «Фортер». На постійній основі у нас діє спеціальний монтажний відділ із кількома монтажними бригадами. Причому досвідчені працівники проведуть встановлення будь-яких охоронних пристроїв, у тому числі придбаних в інших компаній.

Чому варто вибрати "Фортер".

  • Монтаж буде здійснено, коли це зручно Вам;
  • Вдаючись до наших послуг, Ви зберігаєте право на гарантійне обслуговування;
  • Встановлення цього обладнання зовсім не «виллється в копієчку». Адже завдяки попередній консультації наших фахівців Ви отримаєте обладнання з усіма кріпленнями, що ідеально сумісне з домофоном.
  • Ви завжди можете отримати від установника кілька слушних порад щодо правильної експлуатації конкретної моделі панелі виклику. Тобто, звертаючись за допомогою до нас, Ви не просто унеможливлюєте помилки монтажу, але й озброюєтеся знаннями на майбутнє. Правильне використання панелі виклику – це гарантія її довговічності. Отже, уникаючи частих ремонтів, Ви заощаджуєте власні кошти.
  • Після проведення монтажних робіт зв'язок з нашими фахівцями в жодному разі не втрачається. Будь-які Ваші претензії, якщо такі виникнуть, будуть розглянуті з усією серйозністю та увагою. Тому ми дбаємо ще й про Вашу душевну рівновагу!

Будемо раді відповісти на всі питання та допомогти Вам купити все необхідне.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram