Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Можливості ґрунтових металошукачів

Новини та статті 21/12/2015

Ґрунтові металошукачі користуються сьогодні великою популярністю та призначені для ведення пошуків у ґрунті. Такі моделі обладнані максимальним функціоналом виявлення металів, а також здатні знаходити предмети різних розмірів. Основною та найважливішою їх властивістю є можливість дискримінації металів, яка одразу визначає знахідку: бронза, мідь, срібло чи золото. Також подібні апарати здатні показувати не тільки тип металу, а й глибину, на якій він залягає. Купити ґрунтовий металошукач на сучасному ринку можна з водонепроникною котушкою, за наявності якої можна здійснювати пошуки не тільки на суші, а й на береговій лінії.

Катушка водонепроницаемая Minelab

Ґрунтові металодетектори початкового рівня

У цьому розділі представлені недорогі види пристроїв, які мають такий самий функціонал, як напівпрофесійне та професійне обладнання. Є дискримінація металів, позначка мети на шкалі, а також статичний і динамічний режим, функція визначення глибини. Головна відмінність детекторів початкового рівня від професійніших – всі налаштування автоматичні і це не дає можливості краще освоїти металодетектор, а дозволяє практично відразу ж починати пошуки без тривалого вивчення інструкції.

Металлоискатель начального уровня

Металошукачі середнього (напівпрофесійного) рівня

Пристрої середнього рівня мають більш широкі можливості, головна з яких – налаштування, ви зможете робити детекцію ґрунту не тільки в авторежимі, а й у ручному. Моделі напівпрофесійного сегмента обладнані пороговим сигналом, а також можуть працювати з кількома типами котушок, наприклад, Снайпер або зі збільшеними котушками з підвищеними частотами роботи. Як результат – покращується якість пошуків.

Металошукачі грунтові професійного рівня

Металодетектори, що належать до профуровню, дозволять вам шукати різні металеві предмети з максимальною ефективністю. Налаштувати апарат можна як на автоматичний режим, так і виставити абсолютно всі параметри вручну. Виробники використовують у таких детекторах багаточастотні технології, які знижують до мінімальної позначки тривалість відгуку та дають можливість працювати з різними котушками.

Металлоискатель профессиональный

Деякі моделі дорожчого сегмента дозволяють навіть зберігати отримані дані на ПК, а також підключати бездротові навушники та виробляти відсік поверхневого сміття.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram