Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Мультитул (Multitool): що це як вибрати, про що варто знати. Частина друга

Новини та статті 07/07/2015

У першій частині ми поговорили про те, що таке мультитул і навіщо він потрібний. Я також навів вам низку вдалих брендів, які, гадаю, не залишать байдужими фанатів подібних портативних багатофункціональних інструментів. Тепер продовжимо.


Мультитули від Ganzo та EGO Tools

Хотів би відзначити компанію Ganzo, яка займається розробкою не лише мультитулів, а й різних ножів. Для мультитулів цього бренду характерна мультифункціональність, чудовий дизайн за досить низької вартості. Матеріал усіх інструментів – нержавіюча сталь 440С. Правда рукоятки іноді зроблені із пластику. Конфігурація мультитула тут ретельно продумана, і не містить чогось зайвого, непотрібного. Його металеве оснащення здатне чарівним чином перетворюватися на напилок, пилку, ніж, ножиці, різні за розмірами викрутки, лінійку. І все це має міцність, надійність і досконалий дизайн.

З безлічі брендів останнім часом виділяються і деякі компанії, що розвиваються, що відрізняються амбітністю, незважаючи на недавню появу на ринку. Одна з них - EGO Tools, що спеціалізується на виготовленні різноманітних багатофункціональних інструментів. За моїми особистими спостереженнями ціна їхнього товару цілком співвідноситься з його якістю. За основу вони взяли досить відомі у світі розробки. Вироби виготовляються з німецької сталі високої якості 4116 (5Cr15MoV) 57-59 HRC. Хотів би відзначити, що ця фірма ризикує давати довічну гарантію всім своїм інструментам, але при цьому їх продукція безумовно заслуговує на позитивні відгуки.

Якщо говорити саме про їх мультитули, вони мають велику схожість з армійськими ножами. Як і в армійського ножа, там великий вибір інструментів, але все ж таки функціональність мультитула значно розширена, що дозволяє застосовувати його на різних роботах. На мій погляд, мультитули цього виробника мають безперечні переваги також перед туристичними ножами. Полягають вони в тому, що мультитули мають універсальний набір біт, а також битодержателем, який дуже зручний у користуванні. Той, кому пощастило придбати цей виріб, завжди залишиться у виграші просто тому, що приємно мати при собі в кишені викрутку на всі випадки життя, а також усі необхідні вам у побуті інструменти: штопор, ніж, шило, відкривалку та багато іншого.

Говорячи про такий бренд як EGO Tools, я хотів би згадати про їх мультифункціональні лопати. Вони, звичайно, не мають прямого відношення до мультитулів, але незамінні в турпоходах, подорожах, поїздках на автомобілі. Лопата виробництва EGO Tools включає безліч корисних функцій, що виділяє цей виріб серед іншого подібного інвентарю.

Насамкінець слід сказати, що будь-який мультиінструмент є незамінним атрибутом для поїздок на велосипеді, мотоциклі, а також на рибалці, в поході, на дачній ділянці. Але якщо ви займаєтеся досить серйозними роботами, то, звичайно ж, він не замінить вам майстерню, проте завжди буде корисним, коли ви далеко від дому.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram