Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Мультитул (Multitool): що це як вибрати, про що варто знати. Частина перша

Новини та статті 07/07/2015

Якось, прогулюючись містом, мій знайомий виявив, що з його окулярів випала маленька деталь - гвинтик, який необхідно було терміново встановити назад. Відразу й негайно це було неможливо, тому що під рукою не було необхідного інструменту. Щоб надалі у нього не виникало подібних неприємностей, я порадив йому придбати мультитул.


Що таке мультитул?

Це такий інструмент, який може знадобитися в будь-який момент, оскільки являє собою лезо ножа, викрутку, ножиці, пилку і багато іншого в одному флаконі. Звичайно ж, мій товариш відразу запитав: який саме мультитул йому купити, адже вибір цих виробів просто величезний. Я вирішив поділитися своїм досвідом не тільки з ним, але і з вами, тим самим розібравшись у питанні вибору мультитула.

Свого роду першопрохідником, який винайшов цей інструмент, вважають Тіма Лазермана (Tim Leatherman), який вирішив, що мультитул повинен складатися з так званих складних пасатижів з інструментами в порожнистих рукоятках. Багато людей через свою професію звикли мати під рукою безліч інструментів, проте тягати з собою важкі інструменти не завжди зручно. А ось мультитули в цьому плані надають особливі зручності внаслідок їхньої компактності та малої ваги - трохи більше 50 грам.

Якщо ми порівняємо мультитул, наприклад, з армійським ножем, то, на перший погляд, відмінностей не буде. Але, в першу чергу, треба звернути увагу на те, що завжди видно частину плоскогубців, що не схована під рукоятками. Це говорить про універсальність мультитула та вузьку спеціалізацію звичайного ножа. Мультитул - це багатофункціональний інструмент, а армійський ніж - просто ніж, хоч і включає додаткові інструменти.


Навіщо потрібний мультитул?

Я вважаю, що для вдалого придбання мультитула потрібно точно уявляти собі, що саме ви хочете отримати в результаті. У багатьох випадках вам просто не потрібен інструмент, що дозволяє його універсально використовувати при будь-яких роботах, а потрібно користуватися ним лише іноді в нескладних операціях, наприклад, швидко закрутити щось. Для таких потреб краще купувати мультитули брелокового типу. В даний момент на ринку існує безліч компаній, що пропонує досить великий вибір міцних, мобільних і в той же час компактних видів виробів. Підходять вони головним чином для проведення невеликих ремонтних робіт різного роду комп'ютерної та офісної техніки. Вироби також цікаві своїм незвичайним дизайном. Серед переваг варто згадати і їх невелику вагу - від 14 грам.

Не можна не відзначити і продукцію американського виробництва. Компанія Gerber випустила лінію товарів Bear Grylls, яка була створена за сприяння британського ведучого екстремала Едварда Майкла. Я був дуже радий і здивований, коли виявив інструкцію з використання, яка додається до такого простого виробу. Потрібно відзначити високу якість, міцність (виконані з легованої сталі), а також прогумоване покриття, що дозволяє зручно взяти мультитул у руки, за винятком ковзання при намоканні.Продовження статті читайте в: "Мультитул: що це, як вибрати, про що варто знати. Частина друга".
Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram