Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Myers (Майєрс)

Myers Головним напрямком спеціалізації чеської компанії Myers (Майєрс) стало проектування та виготовлення систем охоронного та пожежного оповіщення та озвучування. Це один із провідних виробників обладнання для систем аварійного оповіщення та озвучування, що використовуються в державних, комерційних, промислових структурах та у споживчому застосуванні.

Диктувані ринком вимоги до якості пропонованої продукції змушують виробників працювати у дедалі жорсткіших умовах конкуренції. З цією метою Маєрс використовує найсучасніші технології, виробничу елементну базу, запрошує до штату лише кваліфікованих співробітників та здійснює суворий контроль якості продукції на всіх етапах виробництва. Всі ці зусилля допомагають компанії представляти над ринком високоякісний товар, чому є підтвердження як сертифікатів міжнародних стандартів. Гучномовці Myers мають ступінь захисту від зовнішніх впливів IP66, певна лінійка гучномовців має високий ступінь вогнетривкості, що дозволяє використовувати їх при створенні систем з підвищеною стійкістю до відмов.


Компанія Маєрс готова надати своїм клієнтам найповніший спектр пристроїв для створення систем будь-якої складності на об'єктах з будь-якими конструктивними особливостями, чи то системою аварійного оповіщення в навчальному закладі, чи комплексним рішенням для аеропорту.

Нещодавно торгова марка Myers з'явилася на горизонті українського ринку. Наразі вона вже проходить фінальний етап випробування свого обладнання на відповідність новим вимогам пожежної безпеки нашого законодавства. Фортер надає Вам можливість купити гучномовець Майерс за доступними цінами.

Показать полностью
Telegram