Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

На що слід звернути увагу під час вибору автовідеореєстратора?

Новини та статті 06/10/2015

Днями до нас в офіс прийшов молодик, щоб купити відеореєстратор. Наші продавці-консультанти допомогли визначитися з правильною моделлю, тому вирішив допомогти з вибором тому, хто хоче замовити відеореєстратор через Інтернет.
 

Автовідеореєстратор – незамінний помічник водія у дорозі

Спершу хотілося б зазначити, що автомобільні відеореєстратори дуже швидко увірвалися в життя водіїв. Вони стали невід'ємним пристроєм у машині. Кожен, напевно, знає, що його основною функцією є запис на відео всього, що відбувається з водієм у дорозі. Саме з таким записом ви дуже легко зможете довести свою невинність у разі дорожньої пригоди, або ж просто надати відео як свідчення іншої ДТП інспектору ДПС. Зайшовши в будь-який магазин, від кількості та різноманітності моделей відеореєстраторів, просто очі розбігаються. І, відповідно, з такого широкого асортименту часом буває складно вибрати те, що саме вам потрібно за встановлену ціну.


Як вибрати потрібну модель?

При виборі відеореєстратора, в першу чергу, потрібно визначитися, для чого і де буде використано. Наприклад, якщо пристрій фіксуватиме лише дорогу таксистів, автобусів або робочих машин, то, я вважаю, не потрібно дивитися на якісь дорогі моделі, а зробити вибір серед недорогих приладів з роздільною здатністю 640х480 пікселів. На записі такого відеореєстратора будуть видні лише основні моменти руху, без особливих деталей. Вага такого відео буде маленькою. Такі записи без проблем можна зберігати на зовнішньому накопичувачі. Для особистого використання я рекомендую пристрої, які будуть фіксувати та деталі, які можуть бути важливими. Для цього вам підійдуть моделі з HD або Full HD роздільною здатністю.
 

Автомобильный видеорегистратор

Технічні особливості, на які необхідно звернути увагу під час вибору

Перед тим, як купити відеореєстратор, обов'язково дізнайтесь, чи володіє дана модель інтерполяцією. Дана характеристика відповідає за штучне розтягування картинки до більшої роздільної здатності, проте якість при цьому не покращується, а великий розмір зображення пікселізує картинки. Нерідко таку якість можна зустріти у китайських дешевих моделях. Тому, якщо в описі недорогої моделі ви бачите високу роздільну здатність, краще перестрахуватися і не брати такий пристрій.

Безперечно, великим плюсом є наявність GPS. Такий пристрій не тільки фіксуватиме, де ви знаходитесь, але й також показувати швидкість пересування. Більше того, в налаштуваннях можна встановити функцію відображення на записі точної дати пересування. Більшість моделей мають можливість запису звуку.


Автовидеорегистратор с GPS

Більшість відеореєстраторів циклічно записує відео. Тобто, якщо пам'ять на апараті закінчилася, то він видалятиме старіші записи, звільняючи місце для нових. Також можна налаштувати, що пристрій автоматично вмикатиметься при активації двигуна автомобіля.

Необхідною деталлю відеореєстратора є наявність екрана. Він потрібен для налаштування правильного функціонування пристрою, зміни кута зйомки, а також перегляду запису з екрана. Ще одне зауваження: відеореєстратор коректно працює лише за позитивної температури.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram