Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

На що варто звернути увагу при виборі вуличного турнікету

Новини та статті 11/09/2019

У статті ми розглянемо особливості вибору турнікета для вуличної установки. Турнікет це пристрій, який використовується для обмеження доступу на об'єкти, може використовуватися для автоматичного проходу, як елемент системи СКУД або напівавтоматично, коли охоронець сам вирішує розблокувати прохід. Зараз все більшу популярність отримую турнікети з біометричною системою розпізнавання, пристрій обладнаний зчитувачем, який за відбитком пальця ідентифікує відвідувача.

На сьогоднішній день турнікети використовуються для організації прохідної на підприємстві, для організації входу/виходу працівників та системи обліку робочого часу. Але також турнікети можуть використовуватися в банках, офісних будівлях, аеропортах, для проходу до зупинок транспорту, електричках, у громадському транспорті, школах та вищих навчальних закладах.

Отже, вам необхідно придбати турнікет, на що слід звернути увагу в першу чергу, щоб підібрати оптимальне обладнання.

Вибираємо турнікет, із чого почати?

Основним показником турнікету є кількість людей, які повинні проходити через нього. Зазвичай, ця інформація вказується в технічних характеристиках до турнікету, також можна подивитися окремо у паспорті виробу. Середня добова кількість людей, які можуть пройти через турнікет, це 300-400 осіб, якщо людинопотік у вас більше, то ми рекомендуємо встановлювати два турнікети, щоб не виникали черги, тиснява і штовханина. Звичайно можна обійтися і одним турнікетом, але пристрій постійно працюватиме в режимі пікових навантажень і може передчасно вийти з ладу.

Якщо з кількістю турнікетів ми визначилися, потрібно вибрати тип конструкції турнікету. На сьогоднішній день використовується 5 видів турнікетів.

Турнікет буває наступних видів:

  • Триподи

  • Роторні

  • Шлюзи

  • Стулчасті

  • Оптичні

турникет уличный

 

Якщо Ви задумалися про покупку вуличного турнікету, це означає, що немає можливості встановити звичайну незахищену модель. Зверніть увагу на такі характеристики обладнання:

  • Турнікет має бути виготовлений із якісної нержавіючої сталі. Будь-яке фарбування порошкове або звичайне емалеве з часом облізе і механізми турнікету стануть схильні до корозії;

  • У паспорті виробу має бути зазначений діапазон допустимих температур, бажано вибирати від +50 до -30 за Цельсієм. Краще купувати турнікет який виготовлений для нашої кліматичної зони;

  • Захист від вологи та пилу. Краще зупинити свій вибір на тих турнікетах, які мають ступінь захисту. Якщо у вас турнікет працює як елемент системи СКУД, треба щоб і зчитувачі і контролер були для вуличного встановлення. При цьому місця з'єднання необхідно ретельно обробити герметиком.

На сайті Фортер ви маєте можливість вибрати турнікет для вуличного встановлення, ви можете придбати існуючу модель або замовити індивідуальне виготовлення. Наші кваліфіковані менеджери з радістю допоможуть підібрати не тільки турнікет, а й зчитувачі, контролери, відеокамери та багато іншого, адже Ваша безпека – це наша робота.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram