Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

На що звернути увагу перед та після встановлення сигналізації на авто?

Новини та статті 23/02/2016

Більшість нових моделей авто продаються із базовим обладнанням комплексів безпеки. Однак, у користуванні автовласників залишилося чимало машин, не забезпечених охоронними пристроями або зі застарілими і часто непрацюючими.

Способи заволодіння транспортним засобом та майном з автомобілів постійно вдосконалюються криміналітетом. Удосконалюються та способи протидії злочинам. Установка сигналізації на автомобіль значно підвищить безпеку транспортного засобу. Вибирати і купувати сигналізацію доцільніше в спеціалізованому магазині, що бажано має додатковий сервіс з монтажу. У цьому випадку сигналізація на машину працюватиме стабільно. Консультанти допоможуть підібрати модель системи, що відповідає вашим запитам та фінансовим можливостям. У нашому магазині представлена ціла низка систем автосигналізацій від найкращих світових виробників. Серед них можна виділити: ALLIGATOR, CONVOY, SHERIFF, StarLine та інші.

Сигнализация Alligator

Пристрої мають різні функціональні можливості, але незалежно від цього, можуть забезпечити захист машини.

Розширення телекомунікаційних систем дозволило виробникам охоронних пристроїв адаптувати продукцію до їх можливостей. GSM-сигналізація для автомобіля є новітньою розробкою, що дозволяє здійснювати управління охоронною системою з телефону, смартфона або планшета. Власник автомобіля зможе постійно контролювати його стан, сповіщатися про найменші зміни та керувати обладнанням незалежно від відстані.

Однак придбати надійну автосигналізацію це ще не означає убезпечити свого «залізного коня». Важливе значення маєте її кваліфікована установка. Монтаж та налагодження роботи пристрою доцільно проводити у спеціалізованому сервісному центрі.

Установка сигнализации

Це дозволить не лише ефективно встановити обладнання, а й звертатися за технічною підтримкою під час його експлуатації. Фахівець, який знає саме Вашу систему, зможе якісно вдосконалити її надалі.

Такий сервіс має компанія Фортер. Звернувшись до нас, Ви заощадите час та кошти на підбір та монтаж автомобільної сигналізації. Ми гарантуємо придбання оригінального обладнання, можливість купівлі дешевих підробок – виключено.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram