Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Надійна gsm-сигналізація для твого велосипеда

Новини та статті 12/05/2016

Здійснилося! Ти щасливий володар велосипеда! Тобі байдуже автомобільні пробки та відсутність місць на парковках. Ти сам господар свого часу, адже тепер він не залежить від стану заторів на дорозі. Свобода та швидкість пересування – головні супутники велосипедиста. Але залишаючи свій велосипед біля магазину чи під'їзду, ти щоразу ризикуєш, повернувшись не виявити його там. Ланцюги та замки не гарантують збереження транспортного засобу та захист від зловмисників. У разі викрадення знайти вкрадений велосипед практично неможливо. Але вихід є завжди! Інтернет-магазин Forter рекомендує придбати сигналізацію для велосипеда. Встановивши її, завжди можна знати про місцезнаходження транспортного засобу.

 

Переваги GSM сигналізацій

Купити сигналізацію на велосипед – це впевнений крок назустріч забезпеченню безпеки та організація превентивних заходів щодо викрадення транспортного засобу. Багато зловмисників (аматорів), помічаючи наявність сигналізації, відмовляються від твору крадіжки. Ось кілька переваг GSM сигналізацій:

 • Прості у встановленні;
 • Мають просте та інтуїтивне меню;
 • Висока надійність;
 • Не вимагає постійного джерела живлення, енергоживлення походить від батареї або акумулятора;
 • Необмежений радіус дії;
 • Захист від інтелектуального злому;
 • Відсутність дротів;
 • Сигнал про крадіжку надходить у вигляді смс або завдяки мобільному додатку.

 

Сучасні моделі

Нещодавно на ринок надійшла новинка в галузі охорони велосипедів - Magnum Bike.

Сигнализация для велосипеда Magnum Bike

Дана система трекінгу використовує всі доступні технології: GSM-зв'язок, GPS-координати, GPRS-передача даних, Bluetooth-з'єднання. Велосипедна сигналізація підтримує кілька режимів:

 • Маяк – періодичний моніторинг позиції велосипеда;
 • Трекер – стала фіксація точних координат транспорту;
 • Охорона – спеціальний режим, який активується за наявності вбудованих звукових датчиків та датчиків руху.

Ще один новий гаджет, який убезпечить твій байк від угону – SpyBike.

Сигнализация для велосипеда SpyBike

Цей пристрій встановлюється в елемент керма і не привертає увагу зловмисника. Тим не менш, при включеній сигналізації датчик руху фіксує переміщення транспортного засобу та відправляє своєму власнику GPS-координати вкраденого велосипеда. Різні модифікації SpyBike відрізняються лише місцем кріплення пристрою, принцип роботи у всіх моделей – однаковий.

Для економії бюджету рекомендуємо звернути увагу на сигналізацію Vibration Alarm.

Сигнализация для велосипеда Vibration Alarm

У робочому режимі ця звукова сигналізація реагує на найменший дотик до велосипеда і видає звук. Така сирена точно приверне увагу до зловмисника. Комплектується дана модель пультом-брелоком.

Досить переживати за свою власність! Достатньо купити сигналізацію для велосипеда та відкинути всі сумніви. Звертайся до професіоналів у компанію Фортер, де кожному клієнту нададуть найкраще рішення щодо безпеки майна.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram