Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Надійний охоронний комплекс від StarLine

Новини та статті 03/07/2015

Якщо ви щасливий власник автомобіля, то питання захисту від викрадення у вас вже виникало. Як і питання безпеки майна в салоні, протидії звинчуванню коліс або завантаженню авто на евакуатор. Запитання, питання…

Спробую відповісти на них. Ви оснастили свій автомобіль сигналізацією. Це безперечний плюс. Але той, чий хліб ви спробували відібрати установкою сигналізації, не буде сидіти, склавши руки. Почнемо з того, що автосигналізація не має автономного живлення. Відімкнувши моторний відсік і скинувши клему акумулятора, злодій залишить вас без зв'язку з машиною. А далі, питання часу та його кваліфікації.

Легковажно також цілком покладатися на дальність дії брелока: евакуатором можна відвезти автомобіль на відстань, що перевищує радіус зв'язку, і помістити в гараж. І брелок автосигналізації перетвориться на брелок для ключів. Обійшовши всі зони охоронної сигналізації, викрадач не витратить багато часу на «продзвон» електроланцюгів, щоб знешкодити провідне блокування. Висновок: радий би поставити залік власнику автосигналізації, але не можу. Як же побудувати надійну автомобільну охорону, в якій не пробити пролом?


Компанія StarLine розробила ряд гідних та практично невразливих протиугінних комплексів

Почну із базового комплексу «СТАРТ». Це автосигналізація, посилена електромеханічним замком капота з реле керування, захистом троса замку та сиреною. Об'єднання цих комплектуючих створює гідний протиугінний щит. Діалоговий код шифрування з особистими ключами власника – сучасна інженерна технологія захисту від електронного злому. При спробі викрадення на порівняно близькій відстані, власник автомобіля отримає оповіщення. Блокатор електричних кіл по радіоканалу, дистанційне керування замком капота у поєднанні із захистом від крадіжки деталей з моторного відсіку та відключення сигналізації – додаткова гарантія безпеки вашого майна.

Ще ефективніший захист пропонує протиугінний комплекс «ЕКСПЕРТ». Крім перерахованого вище набору бар'єрів, даний комплекс посилений пошуковим маяком GPS/GSM і додатковими бездротовими блокуваннями електроланцюгів. Система постійно відстежуватиме ваш автомобіль засобами GPS та ГЛОНАСС.

І, нарешті, перейду до «важкої артилерії» – комплексу StarLine «МАКСИМУМ». Що у ньому передбачили розробники? До сигналізації з GSM+GPS, електромеханічного замку капота з реле управління та захистом троса замка, а також пошукового маяка, додані іммобілайзер та автономна сирена. Потенціал комплексу «Максимум» перетворює моторний відсік автомобіля на сейф з дистанційним керуванням. Іммобілайзер завадить викрадачу завести мотор і зрушити машину з місця. За допомогою стільникового телефону власник зможе контролювати свій автомобіль та відстежувати через супутник його місцезнаходження.

Підсумую, сказавши, що встановивши автосигналізацію з такою протиугінною системою, можна бути спокійним за збереження транспортного засобу. Вибрати будь-яку із цих протиугінних систем StarLine допоможуть вам менеджери нашого магазину.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram