Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Нарешті! Довгоочікувана подія! Фортер™ - зареєстрована торгова марка

Новини та статті 12/11/2014

27 жовтня 2014 року сталася подія, яку так довго чекали всі співробітники компанії «Фортер» - Державна служба інтелектуальної власності прийняла рішення про реєстрацію ТМ «Фортер».

Торгова марка «Фортер» визнана інтелектуальною власністю інтернет магазину «Фортер» та захищена від незаконного використання, копіювання Законодавством України у Сфері Інтелектуальної Власності.

Свідоцтво на знак товарів та послуг.


Тепер Фортер ™ надійний орієнтир для клієнтів

Ми ухвалили рішення про реєстрацію Торгової Марки «Фортер» насамперед для захисту наших покупців. Основним пріоритетом інтернет-магазину forter.ua було і буде:

  • Турбота про кожного клієнта;
  • Висока якість обладнання;
  • Найвигідніші ціни на продукцію;
  • Кваліфікований підбір обладнання;
  • Безкоштовна технічна підтримка.

У сфері безпеки України, з'являється та пропадає кілька магазинів на місяць, причини такої поведінки прості, неписьменне ведення бізнесу, неякісна продукція, торгівля неякісними китайськими підробками.

Фортер™ захистив своє добре ім'я від таких «горе» послідовників – ми гарантуємо, що кожен клієнт нашого інтернет-магазину отримає максимально високу якість обладнання та товару.

Документы на торговую марку ФортерОфициальный документ торговой марки Фортер

Інтернет-магазин Фортер™ право на реєстрацію торгової марки заслужив чесною працею та постійним самовдосконаленням. У каталозі інтернет-магазину Фортер представлені провідні виробники систем безпеки, сигналізацій, систем відеоспостереження, систем захисту інформації. Ми постійно стежимо за новинками у сфері безпеки та надаємо покупцеві найсучасніші та високотехнологічні рішення.


Нове доменне ім'я

Також поспішаємо повідомити, що права на домен forter.ua належать інтернет-магазину Фортер™, адже згідно з Правилом домену *.UA, отримати домен у зоні UA можуть лише власники зареєстрованого знаку для товарів та послуг.


Дякую що залишаєтеся нашими вірними покупцями!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram