Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Наскільки надійними є радіохвильові системи охорони периметра?

Новини та статті 17/05/2016

Охорона периметра будівлі чи відкритого майданчика – завдання, яке має багатовікову історію. Якими тільки засобами вона не наважувалася – рови з водою та крокодилами, високі паркани з гострими кілками, кам'яні стіни фортець із бійницями, собаки, охоронці зі зброєю. Деякі з цих методів, до речі, є актуальними і сьогодні. Однак одним із основних інструментів сьогодні вважається радіохвильова система охорони периметра.

Звичайно, вона має конкурентів – системи є:

  • радіопроменеві;
  • вібраційні;
  • ємнісні;
  • інфрачервоні.

Розглянемо, наскільки надійна «радіохвильова» охорона периметра. Цією темою часто цікавляться покупці периметральних охоронних систем інтернет-магазину Фортер.

Вона складається з кількох кабелів-провідників, розташованих паралельно. При пропусканні їх електричного струму виникає електромагнітне поле. При попаданні будь-якого тіла чи предмета між кабелями електричними параметрами реєструється зміна поля. У цьому генерується тривожний сигнал, що надходить пульт централізованого спостереження (ПЦН) об'єкта. Далі все залежить від оператора пульта та групи швидкого реагування на несанкціонований перетин периметра.

Радиоволновая охрана периметра

Зазначимо, що з радіохвильової системи охорони периметра зона виявлення має об'ємний характер. Це значно підвищує надійність виявлення порушника.

Така система легко «підлаштовується» під фактори, що впливають на появу помилкових спрацьовувань – птахів, тварин, гілок дерев тощо. Достатньо під час встановлення системи контролю периметра радіохвильового типу застосувати не одну, а кілька пар провідників.

Що ще можна віднести до властивостей такої сигналізації, що позитивно впливає на її вибір:

  • немає необхідності у прямій видимості проводів;
  • її фідери та дроти можна розміщувати приховано, причому периметр можна не позначати парканом або іншим добре помітним пристроєм;
  • невисоке споживання електроенергії. При цьому легко організовується живлення за допомогою акумулятора або переносного генератора;
  • немає потреби в обслуговуванні її елементів;
  • реагування на порушення периметра може відбуватися потай для порушника, при цьому оператор отримає точні відомості про місце перетину.

Радиоволновая система охраны периметра

Радіохвильова система охорони обґрунтовано вважається однією з найнадійніших.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram