Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Наскільки високий рівень захисту зломостійких сейфів

Новини та статті 22/12/2015

На сьогоднішній день особливо поширеним поняттям є «сейф» - металева скринька або шафа для зберігання особистих речей і документів, що відрізняється своєю міцністю та незгорянням. Але перед тим, як купити сейф зломостійкий, дуже важливо правильно визначити рівень надійності, який він здатний забезпечити. Також він може бути особливо стійким до високих температур (вогнестійкий сейф). Під цим поняттям об'єднують будь-які металеві сховища, які мають деякі показники міцності та незгоряння. Коли йдеться про злом, то в більшості випадків маються на увазі металеві ящики та шафи, які здатні захистити від зловмисного відкриття сторонніми особами, але часто не здатні протистояти професійним зломникам. Варто відзначити, що далеко не всі вироби з металу здатні захистити ваші речі та документи від займання.

 

Як визначити рівень захисту сейфа

Щоб дізнатися, наскільки сейф стійкий до спроби зламування, а також до займання, виробники вказують клас стійкості. За допомогою класів зламостійкості та вогнестійкості можна точно сказати, наскільки добре буде захищено весь вміст. Кожен виріб отримує певний клас тільки після проходження всіх випробувань на сертифікацію у відповідність до вимог національних стандартів. Наприклад, в Україні цей показник є ГОСТ Р 50862-2005.

Також за допомогою таких понять, як зламостійкість та вогнестійкість можна більш точно визначити особливості конструкції, а саме те, буде він просто міцним металевим ящиком або шафою і забезпечить збереження цінностей, або надійно захистить ваше майно навіть у разі потрапляння у відкритий вогонь. Під дані визначення потрапляють далеко ще не всі моделі, лише ті, які мають підвищені характеристики міцності, і навіть клас, підтверджений сертифікацією. Якщо говорити про стійкість до займання, то шафи та ящики з металу не мають достатніх характеристик, чого не скажеш про надійні сейфові сховища.

Сейф взломостойкий

Серед максимально надійних можна виділити моделі другого класу, які мають сертифікацію і мають більш складну конструкцію. У зв'язку з цим їх вартість на порядок вища, ніж у звичайних металевих шаф. Якщо порівнювати шафи та сейфи, то відмінних рис крім вартості і технічних параметрів зламостійкості та вогнестійкості практично немає. Відмінність також полягає в способі обробки, адже сейфи виробники роблять більш ергономічними і продуманими, вони можуть мати кілька варіантів розміщення, також є можливість використовувати будь-який потрібний вам замок, наприклад, ключовий або кодовий (механічний або електричний).

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram