Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Настають відключення електрики. Але вас це не повинно турбувати. Чому?

Новини та статті 13/05/2015

Усі стабілізатори від виробника можна поділити на три групи:

  1. Трифазні сервопривідні стабілізатори напруги;
  2. Релейні стабілізатори напруги;
  3. Ступінчасті моделі.

Однофазні релейні стабілізатори напруги від виробника LogicPower використовуються з метою стабілізувати змінну напругу в мережах електропостачання, що мають побутове призначення.


Релейні стабілізатори напруги та їх переваги

Усі стабілізатори виробника LogicPower можна розділити на два типи:

  • Металеві, які оснащені додатково світловою індикацією та є метричними. Робоча потужність сягає від 500 до 5 тисяч Ватт.
  • Пластикові метричні стабілізатори, потужність яких дорівнює від 500 до 800 Ватт.

Стабілізатори мають велику кількість невід'ємних переваг. Насамперед, це високий ККД і як результат підвищені показники продуктивності. Також слід зазначити абсолютну відсутність втрат на комутаційних ключах. Стабілізатори мають підвищені показники швидкодії та не здатні внести різні спотворення у форму вхідної напруги. Ще одна невід'ємна перевага стабілізаторів полягає у відсутності будь-яких радіаторів в апаратах, що робить їх абсолютно безпечними для оточуючих. Насамкінець слід згадати про захист, яким оснастив обладнання виробник. Зі стабілізаторами LogicPower ви зможете бути впевнені, що не страшні їм будуть перепади напруги, перевантаження, перегрів та короткі замикання.


Особливості ступінчастих стабілізаторів

Ступінчасте обладнання вважається одним з найбільш економічних та універсальних від виробника LogicPower. Під час роботи здійснюється комутація відводів за допомогою різних комутаторів. Зміна напруги на виході здійснюється ступінчастим чином. Представлені стабілізатори відрізняються своїм широким діапазоном вхідної напруги, а також підтримують його з великою точністю і не дозволяють спотворення та перепадів вплинути на підсумковий результат. Найкраще підійдуть для застосування в мережах, що мають високу динаміку напруги в мережі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram