Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Настінні ключниці: металеві чи дерев'яні?

Новини та статті 11/11/2015
Багато людей стикаються з ситуацією, коли ключі постійно губляться, а найчастіше це відбувається в невідповідний момент, наприклад, коли вам вранці потрібно швидко зібратися і вийти з дому. Таку неприємність здатна вирішити ключниця, яка заощадить ваш час і розміститься поруч із вхідними дверима у квартиру. У Європі такий атрибут вже давно став незамінним у кожному будинку та завдяки своєму широкому асортименту чудово доповнює інтер'єр та дизайн приміщення. В Україні існує думка, що настінні ключниці використовують лише розгублені люди. Крім всієї користі, яку несе цей атрибут, він зможе прикрасити вхід до вашої оселі і додати йому оригінальності.

 

Види настінних ключниць

Сучасні настінні ключниці діляться на три види: металеві, дерев'яні та із міцної пластмаси. Найбільш популярними є два перші типи, розглянемо їх докладніше:
  • металеві мають високі показники міцності, вони є вогнестійкими, не плавляться і в період експлуатації практично не деформуються. Також ключницям з металу не страшні перепади температур та волога. Ці моделі використовуються як міні-сейфи для ключів в офісах, готелях та на складських приміщеннях;
Металлическая ключница
  • дерев'яні настінні ключниці – поширений та екологічний варіант, який часто є плодом ручної роботи. Такі моделі найчастіше встановлюються у житлових приміщеннях, серед яких квартири, дачі та будинки. Вони здатні забезпечити не тільки безпеку ключів, але також беруть на себе декоративну функцію. Виріб можуть прикрашати різьблені візерунки;
Настенная деревянная ключница
 
  • пластикові представлені на ринку в широкому асортименті дизайну, а також мають економічну вартість.
Сьогодні купити настінну ключницю можна відповідно до ваших вимог та потреб. Ця категорія щоденно поповнюється новими моделями. Варто зазначити, що подібний виріб стане чудовим подарунком, який підійде на всі випадки життя. Наприклад, рибалка буде у захваті від виробу, виконаного у формі човна, а людина, пов'язана з морем, зрадіє ключниці-якорю. Також є моделі, які додатково оснащені годинником, мають на собі посилання кохання, удачі та здоров'я. З усього асортименту можна підібрати найкращий варіант для будь-якого інтер'єру. Такий подарунок можна зробити навіть людині, яку ви погано знаєте, адже настінна ключниця у будь-якому випадку зможе зберігати ключі, які є у кожного.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram