Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Навіщо потрібен дисплей на металошукачі?

Новини та статті 14/06/2016

Зробити вибір професійного, середньобюджетного металошукача досить просто. Адже у Вас у помічниках не тільки грамотні консультанти інтернет-магазину Фортер, а й уже набутий досвід роботи з цим інструментом «в полі». Набагато складніше зупинитися на обладнанні початкового рівня - його в каталозі Фортер достатньо. Металошукач без дисплея, здавалося б, визначає «стартовий» рівень обладнання для шукача-початківця. Проте, все не зовсім так. Іноді прилад без монітора коштує дорожче.

Дивлячись на різницю у вартості, покупець може запитувати себе: навіщо потрібен дисплей на металошукачі? Давайте прояснимо трохи ситуацію.

По-перше, будь-яка досвідчена пошукова система відразу скаже, що пошук монет, коштовностей, артефактів війни тощо. веде людина, і аудіоінформації про заховані ґрунтом предмети цілком достатньо. І буде правий. Важливими є такі характеристики цього типу обладнання, представленого у Фортер виробниками Garrett, MineLab, XP Metal Detectors, Fisher Labs тощо:

 • експлуатаційні якості (вага, розміри, комфорт);
 • можливість працювати на різних частотах котушки (зміна глибини пошуку);
 • відбудова від ґрунту (можливість уникнути впливу мінералізації, забрудненості сторонніми предметами);
 • режим автоматичного та ручного налаштування (чутливість, задає розміри шуканого предмета);
 • налаштування дискримінації пошуку (задає метал, з якого зроблено предмет пошуку – мідь, латунь, цинк, золото, срібло, чорний метал, сталь тощо);
 • застосування різних технологій очищення інформації від "сміття" (Fast Track та ін), реалізованих програмним способом.

Металлодетектор Garrett Euroace

Кількість налаштувань професійного металодетектора вражає. Наприклад, у Garrett AT Pro International Special з робочою частотою 15 кГц, 6-ма програмами дискримінації (3 з яких стандартні, і 3 – професійні), є найвища точність відбудови від заліза.

Тепер, коли ми оцінили обсяг налаштувань професійних пристроїв або наближаються до них, можна зрозуміти складність налаштування та експлуатації металошукача без дисплея.

Отже, як відповідь на запитання, поставлене в заголовку, можна перерахувати:

 • для зручності налаштувань;
 • для дублювання аудіоінформації про виявлені металеві предмети;
 • для зручності роботи у темний час доби (дисплей, як правило, має підсвічування);
 • для роботи як основного постачальника інформації для людей з обмеженими можливостями слуху;
 • коли немає можливості застосувати навушники. Вони можуть дуже дорого коштувати, наприклад – для підводного металошукача.

Дисплей металлоискателя Garrett Euroace

Так, на деяких екранах існує кольорова індикація знайденого типу заліза. Це дуже зручно, якщо шукач на слух не може розрізнити метал. Є шкала глибини залягання шуканого, щоб оцінити необхідність розкопки. Візуально контрольованае налаштування металошукача полегшує запам'ятовування режиму пошуку.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram