Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Навіщо потрібна автосигналізація?

Новини та статті 06/07/2015

Зовсім недавно вибрав собі машину і ось нарешті отримав ключі на руки. Тепер мені треба було б поміркувати про захист свого автомобіля. Зазвичай усі починають твердити: Навіщо, у мене є КАСКО! Певною мірою це і правильно, але не повністю. Каско - є одним з найказковіших рішень захисту машини від викрадачів. Зрозуміло, що автострахування – найдієвіший спосіб захистити власність. Не тут було, як-не-як, це стосується захисту від шкоди, але ніяк від крадіжки. Переконання, що у ситуації з крадіжкою ви нічого не втратите – ОБМАН.

Зараз трохи тексту для тих, кому здається, що саме їхня машина не стане предметом викрадення для викрадачів.

Коли бренди машин наближаються до віку трьох років, то відбувається велике «зливання» машин на гарантії у вторинні ринки, де люди не особливо хочуть витрачати гроші новенькі оригінальні запчастини. І тут відбувається різкий сплеск купівлі запчастин, а якщо попит чималий, то бувають моменти коли нові авто крадуть щоб потім дорого продати запчастини. Разом зі штатною системою охорони в Європі їздити дуже добре, але не тут було. Штатні охоронні системи завжди можна деактивувати, тим самим забиваючи замок викруткою та замінивши іммобілайзер блоком керування.


Ризики угону автомобіля

Взагалі, існує категорії рівня ризику ладу крадіжки машини.

Є три категорії: високий ризик, середній та низький.

  1. Будова високого ризику. Тут все йдеться про те, що люди можуть часто кидати машину в будь-якому місці, у дворику, або, що найжахливіше – у гаражі без охорони. Зазвичай кидати біля гіпермаркетів на великій відстані від місця роботи на стоянці без камери. Тут властиві ризики: швидкий викрадення, запланований викрадення, розбійний напад.
  2. Строй середнього ризику. Більше підходить для машин, які зберігаються на стоянках з охоронною біля будинків та офісів. Найчастіше тут відбувається: крадіжка ключів, швидкі викрадення, заплановані викрадення із застосуванням техніки.
  3. Строй низького ризику. Машина паркується на стоянках, що охороняються, не залишається на тривалий час. Час відсутності до 30 хвилин. Тут застосовуються: швидкі викрадення, зазвичай супроводжуючись крадіжкою ключів.

Саме базуючись, в якій категорії знаходиться ваш автомобіль, ви повинні вибирати для автомобіля охоронну систему.

Для свідомих і не витратних людей є такі системи безпеки, які можна скомпонувати для будь-яких конкретних автомобілів та ситуацій у наш час. Спочатку ви встановите найменший набір, а потім, якщо вам це знадобиться, то й повідомлення через мобільні мережі – підключення GSM-модуля або GSM-пейджера. Тобто – будь-яка людина зобов'язана платити виключно за те, що їй реально треба їй та її машині, а не за те, що зазвичай нав'язують людям різні виробники.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram