Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Навіщо потрібна термосумка і як її правильно вибрати?

Новини та статті 19/04/2016

Якщо у вас з'явилася можливість і бажання вибратися на природу, але хвилюєтеся, що продукти швидко зіпсуються, а напої нагріються на сонці – тоді варто придивитися до термосумки. У такому аксесуарі рідини завжди збережуть свою першорядну температуру, а приготована їжа буде теплою тривалий час. Інтернет-магазин «Фортер» пропонує ознайомитись із каталогом термосумок. Наші досвідчені консультанти завжди допоможуть зробити вибір на користь ідеальної ізотермічної сумки для Ваших потреб.

 

Застосування термосумки

У сумці-холодильнику зручно перевозити напої та готову їжу. Цей виріб гарантує збереження свіжості та початкової температури продуктів. Для підтримки холодної температури в ізотермічній сумці використовують касети з льодом або водно-сольовим розчином. Підтримка стабільної температури всередині термосумки можлива до 24 годин, далі слід вживати продукти харчування або замінити акумулятор холоду.

Сумка-холодильник

 

Підбір термосумки для різних цілей

Вибираючи термосумку для їжі, варто знати, що всі вироби цього типу виконані з однакових матеріалів – це або пластик, або щільна тканина. Усередині кожної термосумки знаходиться покриття полівінілхлорид (простіше кажучи ПВХ), воно й утримує необхідний рівень температури. До підбору ізотермічної сумки варто підходити з боку параметрів розміру, продуктів, що зберігаються, і власних переваг.

  • Для молодих мам підійдуть невеликі торбинки місткістю до 4 літрів. У них зручно тимчасово зберігати напої та перекушування для себе та діток під час прогулянок;
  • Для сімейного пікніка буде зручна термосумка об'ємом до 15 літрів. Такий контейнер збереже прохолоду напоїв або тимчасовим холодильником для залишків пікнікового застілля;
  • Найбільші термосумки для їжі – об'ємом 30 літрів – значний розмір для великої компанії;
  • Особливу категорію займають автохолодильники – вироби з автономною системою охолодження та великим літражем. Їх можна використовувати на дачі, де є електропостачання, але ще немає стаціонарного холодильника, або відвідування заміського житла є сезонним і купувати дорогу техніку не потрібно.

Автохолодильник

Пікнічний сезон давно відкрито! А це вдалий привід побачити друзів та родичів. Влаштуйте собі відпочинок від задушливих офісів та квартир на лоні природи, а про свіжість продуктів та напоїв подбає термосумка.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram