Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Навіщо потрібний тепловізор

Новини та статті 17/09/2019

Тепловізор це електронний прилад, який знімає зображення в інфрачервоному діапазоні. Високочутливий сенсор камери фіксує невидиме теплове випромінювання та перетворює його на теплову карту.

Широке поле для застосування тепловізор отримав для складання теплових карток та як прилад нічного бачення.

В інтернет-магазині Фортер, представлено два види тепловізорів, це тепловізійні камери та портативні (що носяться) тепловізори.

Тепловізійні камери, це професійне обладнання для охорони об'єктів, для яких потрібен високий рівень захисту: банківських сховищ, ювелірних фабрик, монетних дворів. У нічний час в звичайній камері включається ІЧ підсвічування і відеозапис ведеться в ч / б і в принципі зловмисник якщо одягне камуфляжний костюм або йти в тіні може бути непомітним на відео, а ще ІЧ світиться в темряві, що демаскує відеокамеру в темний час доби. Для серйозної охорони, встановлюють тепловізійні відеокамери, вони фіксують найменше тепло, яке походить від людського тіла, звичайно серйозна вада такої техніки - це вартість, адже ціна тепловізійної камери може перевищувати вартість звичайної охоронної камери в десятки або навіть у сотні разів. Також тепловізійні відеокамери можуть використовуватися для постійного моніторингу температури вузлів і механізмів, захисту виробничих ліній від перегріву і т.д., тоді вартість даного обладнання виправдана, адже тепловізійна камера є безальтернативним варіантом.

Портативний тепловізор це прилад, який використовується для створення коротких роликів та теплових карток об'єкта.

Сфери використання портативних тепловізорів

Сфера використання тепловізорів досить широка. Це незамінне обладнання, яке робить наше життя простішим, безпечнішим і надійнішим.

В будівництві. Тепловізор використовують для перевірки якості виконання будівельних робіт, виявлення тепловтрат будинку, цілісності даху, перевірки якості утеплення будинку, правильності установки вікон. Завдяки тепловізору ви побачите найменші протяги. На тепловій карті все інтуїтивно просто, чим холодніший відтінок тим нижча температура і чим тепліше тим вища. Часто при прийомі будівельних робіт або купівлі будинку, щоб уникнути прихованих дефектів, замовляють тепловізійне обстеження. Є фірми, які спеціалізуються на цій послузі, за певну плату приїжджає фахівець і за допомогою високоточного обладнання складає свою експертну думку.

Для компаній, які займаються енергоефективністю та модернізацією опалювальних систем. За допомогою тепловізора, одразу можна побудувати теплову карту об'єкта, перевірити правильність встановлення сонячних батарей, перевірити теплопровідність вікон тощо.

При електротехнічних роботах. Тепловізор часто використовують для виявлення обриву мережі, перевірки працездатності розподільного щитка або трансформатора. Завдяки своєчасному тепловізійному контролю можна уникнути найменших відхилень у роботі електротехнічного обладнання та мінімізувати збитки.

Комунальними службами та ОСББ, за допомогою тепловізора можна виявити, де стався прорив гарячої або холодної води, де є тепловтрати в багатоквартирних будинках. Для контролю цілісності гідроізоляції, теплоізоляції теплотрас тощо.

Для полювання. Часто тепловізори та тепловізійні приціли використовують мисливці у нічний час доби, для полювання на хижого звіра, в даному випадку тепловізор використовується як прилад нічного бачення.

У пошуково-рятувальних роботах. За допомогою тепловізора, рятувальники роблять свою героїчну та почесну роботу, за допомогою теплових карток стає легше знайти людину в умовах сильного задимлення, пилу, під завалами. Високочутливий тепловізор зможе виявити найменшу температуру, що виділяє людське тіло.

Також тепловізори можуть використовуватися у військових цілях для проведення розвідувальних операцій, оцінок сил противника. Деякі системи наведення мають тепловізійні приціли. Компанія Forter реалізує тепловізори виключно для мирних цілей.

Також тепловізори почали використовувати в медицині як комплексне дослідження людського організму. У 2008 році було використано тепловізор для виявлення людей хворих на грип, зараз проводяться дослідження для виявлення злоякісних пухлин за допомогою тепловізора.

тепловизор

 

Тепловізори розпочали свою історію у 30-х роках минулого сторіччя і стали практично незамінним приладом у багатьох сферах людського життя. Висока вартість приладу обумовлена високою технологічністю обладнання та використанням рідкісних матеріалів. Якщо у Вас залишилися питання щодо підбору та використання тепловізорів звертайтесь за телефонами, вказаними на нашому сайті, наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати обладнання.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram