Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Не працює панель виклику? Перелік основних причин

Новини та статті 21/02/2016

Ви цінуєте власну безпеку, дбаєте про комфорт своїх рідних чи бажаєте захистити майно? Тоді здійсніть розумне придбання – домофон – один раз, щоб назавжди забути про страхи та неприємності. Адже батьки часто хвилюються, чи не відчинять діти двері незнайомому. А інтелігентні мешканці багатоповерхівок дуже вразливі до вандалізму в під'їздах.

Безперечно, жодна домофонна система не буде ефективною без справної панелі виклику. Широкий вибір цих пристроїв представлений компанією Forter. Ви можете придбати та підключити панель виклику самостійно. Також установку можуть здійснити майстри «Фортер». Обладнання, що пропонується торговими марками ARNY, Slinex, Kocom, BAS-IP, Commax, якісно та надійно: перевірено нами та нашими клієнтами.

Але що робити, якщо виникли проблеми в експлуатації домофонної системи та не працює панель виклику? Ви можете усунути деякі проблеми самостійно. І наступний матеріал буде Вам корисним.

Для початку нагадаємо, що при покупці обов'язково переконайтесь у її сумісності з моделлю Вашого домофону, звернувшись за консультацією до фахівців «Фортер».

 

Отже, можливі несправності викликних панелей та способи їх усунення:

- фонові шуми. Найчастіше причина в близькій її установці до домофону. Рекомендується залишати між пристроями щонайменше 1,5 метра. Якщо ця умова не може бути виконана, просто відрегулюйте гучність на звороті панелі. Робити це потрібно плавно при включеному домофоні. Якщо функція налаштування звуку відсутня, для усунення фону вставляють опір у провід аудіо;

Неисправность - фоновые шумы

- Відмова клавіш. Перевірте цілісність сполучних шлейфів. Часто досить замінити їх чи відновити контакт, порушений вібраційними навантаженнями;

- немає відповіді на сигнал із абонентського пристрою. Можливі причини: порушено ланцюг живлення; потрібно замінити шлейф; розрив проводів; неполадки у роботі мікросхеми/мікропроцесора;

- не надходить відеосигнал. Можливо, слід замінити елемент живлення у пристрої або перевірити справність відеодомофона;

Неисправность - нет видеосигнала

- не працюють окремі функції. До цього можуть призвести порушення програмного чи механічного характеру. Потрібна спеціалізована діагностика. Тому за відсутності вузькоспеціальних знань ремонт панелі виклику краще зробити в нашому сервісному центрі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram