Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Необхідне спорядження для шукача скарбів

Новини та статті 04/08/2015

У більшості складається думка, що шукачу скарбів, крім металошукача більше нічого не потрібно. Тому коли новачок купує прилад, він усвідомлює, що цього недостатньо. Щоб ви не зіткнулися з подібною проблемою, хочу розповісти про найнеобхідніше спорядження для шукача скарбів. Їх дещо і про кожний розповім докладно.


Металошукач

Без нього немає і шукача скарбів. Вибирають його, виходячи з бюджету. Ціна різна, залежить від виробника та параметрів. Головне підходить до вибору відповідально, адже це ваш основний інструмент для пошуку. Величезний вибір металошукачів представлено у нашому інтернет-магазині.


Лопата

Другий за потребою інструмент. Ще б пак, адже без лопати ви не знайдете знайдені металошукачем скарби. Вона має бути зручною, міцною, збалансованою в руках. І головне компактною, щоб її можна було заховати у рюкзаку. І до речі, не забудьте її наточити після покупки. Купити лопату для пошуку скарбів можна тут.


Навушники для копа

Якщо ви хочете з глибини копати серйозні знахідки, навушники для копа потрібні обов'язково. Часто слабкі сигнали пропускаються через погану чутність звуку від приладу. А, наприклад, неподалік автостради, під час вітру в лісі вони вбережуть від зайвого галасу.


Пінпоінтер

Таке незрозуміле слово, але дуже корисний пристрій. Пінпоінтер – мініатюрний металошукач. Визначає точне розташування мети, аж до міліметра. При розкопках, можна всередині по периметру викопаної ями провести піпоінтером і дізнатися про місце локалізації об'єкта. Також він значно прискорює процес пошуку в залиплому шматку ґрунту. До того ж, він завжди під рукою і має відмінну реакцію на метал.


Сумка для копа

Така сумка стане вам у нагоді для знахідок. Винятково для знайдених речей. Нехай вона буде маленькою та простою, але це краще, ніж розтягувати по кишенях свої знахідки. Для зручності замість сумки можна використовувати накладну кишеню, яку найкраще закріпити на штанах. Так і «скарб» не загубиться, і сумку носити із собою не доведеться.


Сумка або рюкзак

Потрібна річ при далеких подорожах. Перед тим як купити рюкзак для металошукача, потрібно вибрати дуже надійну та містку модель. Зважайте на це при покупці. У нього має поміститися все. І металошукач, і лопата, та інші необхідні для вас речі. Також не забувайте, що вам його доведеться носити на спині цілий день, тому рюкзак має бути зручним та не сковувати рухів. Щоб потім не довелося лікувати спину.


Одяг шукача скарбів

Вона має бути зручною та відповідати сезону. Не повинна сковувати та заважати руху. Якщо літо, то беріть до уваги спекотну погоду, велику кількість комах. Якщо зима, то Вашим супутником буде холодні вітри та мороз.


Ніж і ліхтарик шукача скарбів

Ніж і ліхтарик для шукача скарбів незамінні предмети в спорядженні копача. Думаю, ви й самі розумієте, для чого вони потрібні, і як можуть стати в нагоді, тому докладно пояснювати не буду.

Ось і всі основні елементи спорядження копача. Повторюся, що це базові атрибути. Без них пошук скарбу буде або витратним, або утрудненим. Але ви можете доповнити своє спорядження практичними та зручними речами.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram