Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Необхідність використання ДБЖ

Новини та статті 25/08/2015

Сьогодні практично в кожному будинку та офісі використовується те чи інше комп'ютерне обладнання. Техніка іноді стає життєво необхідною, а втрата даних внаслідок відключення електрики часом дорівнює повному фіаско. Українські електричні мережі часто працюють зі збоями і, щоб захистити електронне обладнання від проблем, купується ДБЖ, яке й здатне позбавити таку проблему.

У великих компаніях часто використовується серйозне обладнання і, крім того, що воно постійно працює на стрибках напруги, скорочується експлуатаційний термін. А нове обладнання коштує не так дешево. Сьогодні представлено велику кількість пристроїв, що захищають різну техніку від проблем в електричних мережах. Серед них фільтри, розрядні пристрої, стабілізатори напруги та джерела безперебійного живлення, які вважаються найкращим варіантом на сьогодні. Вони здатні захистити прилади від різних проблем, причому усілякими методами. Залежно від Ваших потреб, можна використовувати найпростіші пристрої або складніші моделі.


Що являють собою ДБЖ

Сучасні джерела безперебійного живлення є складною системою, яка базується на управлінні мікропроцесором. Їхнє основне завдання полягає у захисті всього підключеного обладнання від найбільш популярних проблем, що виникають в електричних мережах і тягнуть за собою порушення експлуатації та втрату даних. Також агрегати здатні забезпечити комп'ютерну техніку автономною роботою.

За допомогою ДБЖ Ви зможете позбавитися практично всіх проблем в електромережах. При цьому витрати, які будуть зроблені на покупку та впровадження, будуть малі в порівнянні з проблемами, які Вам вдасться уникнути. Сьогодні дуже популярними є джерела безперебійного живлення POWERCOM, які здатні захистити комп'ютерну, обчислювальну та іншу техніку. З ними Ви підвищите продуктивність та якість роботи, а також термін експлуатації.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram