Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Незвичайні сейфи та місця для зберігання документів та коштовностей

Новини та статті 16/12/2015

Складно описати почуття, коли після приходу додому чи на роботу виявляєш розпорошені книжкові, білизняні або одягові шафи, ящики, ліжко… Ще гірше стає, коли визначаєш якимось тисячним почуттям відсутність коштовностей, історичних артефактів… І добре б вкрали заначку піти про відсутність зброї чи сімейних реліквій.

Розумним буде заздалегідь потурбуватися про збереження документів, мисливського карабіна, жіночих дорогих прикрас та інших особливо цінних дрібниць, правда? Звичайно ж, відразу спадає на думку правильна думка більшості з нас – сейфи для дому! Їхній асортимент широкий, наприклад, в інтернет-магазині Фортер. Вартість – на будь-який смак. Конструктивне виконання – для гаманців різної наповненості.

Однак, розглядаючи суворі чіткі контури металевих зберігачів, нас не залишає бажання познайомитися ближче з пристроями більш індивідуального дизайну, незвичайними сейфами. Теоретично та практично підготовлені щодо обладнання схованок, захищених від злодіїв (а іноді й від пильних та допитливих членів сім'ї), люди рекомендують такі місця для зберігання документів та коштовностей:

  • простір за електричними розетками, вимикачами;

Сейф-розетка

  • вільний простір усередині побутових електроприладів, кухонних та інших пристроїв домашнього призначення;
  • порожнини у стільницях, стінках меблів;
  • навіть простір усередині зливного бачка у туалеті тощо.

Однак ці місця можуть зазнати пожежі, «несанкціонованого» переміщення на сміття та інших небезпек. Тому за бажання варто «напружитися» і підшукати торгові майданчики, які пропонують незвичайні сейфи. Вони, на відміну від «самодельних» схованок, надійніше захистять Ваше майно від злому та пожежі. Крім того, їх конструктивне виконання може бути таким:

  • окремі конструкції;
  • що вбудовуються в стіни;
  • меблеві та ін.

Купити сейф у Києві сьогодні можна в дорогому дизайнерському «одязі» - обшитий коров'ячими шкурами, інкрустований, виконаний у стилі модерн, урбаністичному, «під Дикий Захід»… нерідко й стилізоване конструктивне виконання у вигляді величезного злитка золота, що зовні нагадує холодильник, або у вигляді книги - також незвичайний вид сейфа.

Книга-сейф

Особливо вимогливі поціновувачі якісного цікавого інтер'єру свого житла чи офісу можуть замовити індивідуальний дизайн сейфа.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram