Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

NIK (НІК)

Компанія NIK

Енергообладнання NIK (НІК) в асортименті Фортер

Постійно зростаючий попит ринку на резервні джерела електроживлення пред'являє виробникам енергообладнання підвищені вимоги до якості та надійності продукції. В асортименті інтернет-магазину Фортер представлено низку моделей генераторів вітчизняної компанії НІК, які відповідають запитам споживача та відповідають сучасним стандартам продукції у своєму сегменті. Ми пропонуємо два види електрогенеруючих пристроїв торговельно-виробничої марки НІК :

  • бензинові генератори малої потужності;
  • дизельні генератори середньої потужності

Притаманними всім моделям обладнання ознаками є їх компактність, зручність транспортування, стильний дизайн, застосування в конструкціях, крім аналогових елементів, що добре зарекомендували себе на світовому ринку, розробок виробників силових установок, електроніки, електромеханіки композитних матеріалів.

Бензинові генератори НІК можна зарахувати до категорії індивідуальних резервних джерел електроживлення. Компактні габарити і невелика вага, дозволяють користувачеві, легко транспортувати агрегат в якості багажу на будь-якому виді транспорту, включаючи велосипед, або переносити його як ручну поклажу. Пристрій допоможе створити комфортні умови перебування на відпочинку, польових умовах, експедиціях, походах. Корпус виробу, маючи стильний зовнішній вигляд, має гарні шумопоглинаючі якості, досить ефективну герметичність, стійкість до зовнішніх механічних та кліматичних негативних факторів.

Дизельні генератори НІК є мобільними установками, призначеними для забезпечення живленням електрообладнання, що використовується в домашньому господарстві, на дачах, в офісах і лабораторіях, в експедиціях та на військових об'єктах. Робочі вузли та двигун укриті металевим корпусом, що забезпечує герметичність, шумопоглинання та безпеку експлуатації. Конструкції легко рухаються. Запуск автоматичний . Робота двигуна економічна та малошумна, що загалом робить експлуатацію комфортною.

В інтернет-магазині Фортер Ви зможете купити дизельний генератор виробництва НІК за доступною ціною з потрібними технічними характеристиками. У нас діє система знижок, можливе розстрочення оплати. За бажанням клієнта, товар доставляється у вказане місце.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram