Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

NOUS (Ноус)

Компанія NOUS (Ноус) – виробник різних електронних гаджетів, що відрізняються сучасними технічними характеристиками, а також якістю та доступністю для українського споживача. На сьогоднішній день продукція NOUS популярна не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу. Такого високого результату вдалося досягти завдяки використанню новітніх технологій, постійному вдосконаленню протягом часу. І що найголовніше – реалізація та передбачання бажань своїх клієнтів.

З грецької «NOUS» (ΝΟΥΣ) перекладається як «Розум», «Узагальнення знань». Саме такого принципу дотримується компанія Ноус – поєднання в одне ціле всіх можливих ресурсів та інформації для створення нової продукції.

За допомогою сучасної продукції, висококваліфікованого персоналу та максимально серйозного підходу до своєї роботи компанія відкриває перед своїми клієнтами нові можливості, приносить їм радість і завоює гарне враження. А невичерпне прагнення до вдосконалення і сильний ентузіазм не дають змоги зупинитися на досягнутому. Фірма NOUS постійно розвивається та удосконалюється, при цьому роблячи головний упор на якість продукції. Завдяки всім перерахованим вище перевагам компанія завойовує і, що найважливіше, утримує довіру своїх клієнтів.

Компанія NOUS займається виробництвом відеодомофонів, смартфонів та відеореєстраторів. Цінова категорія даних пристроїв підійде практично кожному покупцю. Будь-який середньостатистичний українець може собі дозволити купити відеодомофон NOUS та оцінити його найвищу якість. Для автомобіліста стане знахідкою відеореєстратори NOUS, купити які можна на нашому сайті. Наші консультанти із задоволенням допоможуть у підборі потрібної моделі.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram