Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Новий тип відеоспостереження AHD вже у продажу!

Новини та статті 29/10/2014

Рис.1 Відеоспостереження AHD для безпеки Вашого будинку

Відеоспостереження як складову систем безпеки нерухомості та майна почали застосовувати ще наприкінці XX століття, а через кілька років, вже на початку нашого століття, розвиток технологій дозволило суттєво оновити вже існуючі системи, значно підвищивши якість та чіткість зображення. Тобто, на сьогоднішній день, більшість керівників компаній опинилися в ситуації, коли сучасне відеоспостереження за якістю та характеристиками сильно перевершує наявне у них встановлене раніше, але не так давно.


Модернізація відеоспостереження

Модернізацію можна провести декількома способами: наприклад, встановити таку ж аналогову систему відеоспостереження, але більш сучасного зразка, або повністю замінити наявну новітнім IP-обладнанням. У першому випадку витрати на оновлення будуть незначними, як, втім, і ефект від самого оновлення щодо якості та параметрів одержуваного зображення. Другий спосіб ефектно продемонструє різницю між якістю, але разом із тим суттєво вдарить по кишені. Рятівним колом став би так званий проміжний варіант, над пошуком якого працювало багато розробників.

Результат змусив на себе чекати, але того коштував, оскільки зовсім недавно користувачам відкрилася можливість провести безболісну модернізацію свого відеоспостереження, значно підвищивши якість відеосигналу, на основі однієї з сучасних технологій – AHD. Безперечно, цей винахід став справжнім стрибком, який змінив ситуацію у сфері вдосконалення аналогових систем.


Переваги AHD-технології

Головна перевага AHD-технології – це модернізація CCTV без необхідності замінювати кабельні траси, розведення, конектори. Саме в цьому завжди криється левова частка витрат. Фортер пропонує для цього сучасне обладнання відеоспостереження та відеореєстрації від перевірених виробників. Вартість AHD-відеообладнання істотно нижча за вартість аналогічних пристроїв IP, установка яких передбачає ще й заміну кабелів.

AHD камера видеонаблюдения CoVi Security AHD-100WV-30

Мал. 2 Купольна камера AHD Covi Security

У AHD немає 100-метрового обмеження відстані між камерою та реєстратором, а один коаксіальний кабель транслює як відео- та аудіосигнали, так і сигнали керування PTZ-камерами. Але найважливішим моментом стала якість зображення: за всіх своїх переваг нова технологія робить зображення. Нічим не поступається HD, Full HD та IP-устаткування. Виходячи з вищевикладеного, зростаюча популярність відеоспостереження AHD вже не викликає подиву. Адже вона вирішує для монтажних і впроваджуючих системи безпеки компаній масу проблем оновлення старих і добрих аналогових систем, що накопичилися за цей час. У майбутньому ця технологія обіцяє покласти край класичним аналоговим системам.

Уличная AHD камера CoVi Security AHD-101W-40V

Мал. 3 Вулична камера AHD Covi Security

У нашому інтернет-магазині ви можете отримати консультації та рекомендації щодо вибору та встановлення AHD-обладнання, звернувшись до менеджерів компанії за вказаними телефонами.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram