Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Область застосування різних типів турнікетів

Новини та статті 27/01/2016

Вибір пропускного устаткування визначається вимогами безпеки об'єкта. Воно управляє потоком людей при вході та виході. Оскільки існує безліч конструкцій подібних систем, то й завдання вони різні. Тому вибирати обладнання слід, попередньо вивчивши, які типи воно ділиться.

 

Напівростові турнікети

Трипод - найбільш поширений тип, конструкцію складають три штанги, що обертаються, і стійка. Триподи виникають на нашому шляху всюди: в офісах, наземному транспорті, на прохідному підприємстві чи науковій установі. Пропускна здатність у них низька та виправдана там, де немає великого потоку людей. Триподи бувають стаціонарні та навісні. У перших є настановна тумба, а другі кріпляться до стіни та займають менше місця.

Але ця конструкція має суттєвий недолік – низький рівень захисту. Трипод можна перестрибнути, тому поруч із ним необхідний пост охорони. ТУМБОВИЙ вид – різновид триподу з підвищеною вандалозахищеністю.

Турникет-трипод

Хвіртка – модель з дверцятами. Бувають двостулкові хвіртки для розширеного проходу. Відкривається засобами ідентифікації (картка, брелок) або керується з пульта охоронця. Автоматичні хвіртки відчиняються при спрацьовуванні фотоелемента. Цей вид забезпечує низький рівень захисту. Область застосування: роздрібні торгові точки, спортивні та розважальні споруди.

Роторний напівпрофільний – це три- чи чотирилопатева вертушка заввишки близько метра. Вимагає більше простору для встановлення, ніж тріпод, але краще захищає. Складається із суцільних стулок або з паралельних брусів. Основний недолік у тому, що вписатися в такий пропускний розмір навіть з невеликим вантажем (стілець, валіза) неможливо. Якщо ви вирішили купити турнікет роторного типу, не забудьте передбачити додатковий прохід.

Автоматичний швидкісний для великого трафіку. Цей тип знайомий кожному, оскільки саме такі встановлені у метрополітенах. Такі моделі громіздкі і дещо негуманні до громадян, що проходять крізь них, оскільки існує ризик помилкового спрацьовування механізму і затискання людини. Режим "нормально відкритий" забезпечує швидкісний прохід, т.к. стулки закриваються лише при проході через зону фотоелемента. Пропускна спроможність до 40 осіб за хвилину. Такий тип зручний для пропуску з габаритним багажем та має великий термін служби.

 

Повноростові турнікети

Для максимальної безпеки вибирайте роторний повнопрофільний. Існують конструкції висотою від 1,5 до 2,5 метрів у вигляді триплексних стулок або сталевих брусів, що обертаються, з металодетектором, кодонабірною панеллю і блокатором. Якщо ви вирішили купити турнікет «навороченої» моделі, слід знати про його недоліки: невисока пропускна спроможність (до 10 чол./хв.), неможливість проходу з багажем та складність оснащення режимом «антипаніка». Встановивши таку модель, передбачте додатковий евакуаційний вихід у разі пожежі!

Область застосування: установи з вимогами високого ступеня безпеки та підвищеної таємності. Встановлюють, як правило, за межами території, що охороняється.

Роторный турникет полноростовой

 

Оптичні турнікети

Область застосування: торговельні комплекси, гіпермаркети. Цей пристрій більше запобіжний, т.к. відсутня фізичний бар'єр. Має вигляд стійки з випромінювачами та приймачами. При перетині невидимого бар'єру, утвореного оптичним або інфрачервоним променем, активується сигнал тривоги, що надходить на пункт охорони.

В інтернет-магазині Фортер ви знайдете різні моделі обладнання, що представляється. Це і триподи, і роторні, і повноростові турнікети, турнікети-хвіртки, а також аксесуари до них.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram