Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Оцінка тривалості відеозапису

Новини та статті 06/05/2015

Дотриматися балансу якості системи відеоспостереження, реєстрації та контролю обстановки на об'єкті та можливості зберігання відеокартинки – непросте завдання. Зрозуміло, що перед покупкою та встановленням ССТV було проведено оцінку бізнес-процесів у місці монтування обладнання. У найкращих традиціях – визначено періодичність контролю. Розглянемо суто технічні параметри, що впливають тривалість відеозапису.


Режим

Перегляд відео в режимі реал-тайм відбувається постійно на моніторі охоронної системи. А ось запис може вестись як постійно, так і уривчасто. Наприклад, включається за розкладом, за фактом спрацьовування датчика руху або об'єму або вбудованого відеодетектора руху.


Кількість каналів

Багатоканальні відеосистеми вимагають збільшення місця під відеозапис пропорційно до кількості відеокамер спостереження. Звичайно, режим запису може бути нормально вимкненим. Але уявімо, якщо при спрацьовуванні детектора руху однієї камери включається запис відразу з усіх. Як багато місця відеоархів займе?


Швидкість

Максимальна швидкість, зазвичай, становить до 25 кадрів/сек. На практиці таке «швидке» відео не використовується. Хіба що для моніторингу касових зон, чи казино. В інших випадках достатньо 6 кадрів/сек.


Дозвіл

На даний момент "в тренді" дозволу відеокамер DV (SD) (720x576 pix), HD (1280x720 pix), FullHD (1920x10870 pix). Оцінка місця під архів FullHD - 30-хвилинний запис займе близько 7 Гб (у форматі MPEG-2).


Алгоритм стиснення відеопотоку

Для стиснення відеозапису, відповідно і зменшення місця на диску (HDD, Flesh-накопичувачі), використовують різні алгоритми стиснення. На зміну традиційним MJPEG, MOEG-2, MPEG-4 тощо. прийшов "просунутий" H.264. Залежно від алгоритму стиску обсяг одного кадру оцінюють від 7 до 70 кБайт. Для прикладу - вага одного кольорового кадру роздільною здатністю FullHD, стисненого в H.264, складе 48 кБайт.


Можлива кількість встановлених накопичувачів

Скільки якого обсягу накопичувачів може бути встановлено на ПК, залежить від моделі чіпсету його материнської плати. У сучасних моделях відеореєстраторів встановлюють накопичувачі не менше ніж 500 Гб, загальним числом до 4-х шт.


приклад

Робота відеосистеми в режимі детектора, звичайно, збільшує економію місця на дисках. У цьому випадку, при об'ємі відеокадра в 20 кбайт, швидкості запису 3 кадри/сек з 4-х відеокамер на накопичувач об'ємом 250 Гб запишуться події, що відбувалися протягом 25 днів.

У режимі постійного запису час архіву буде менше від 2-х до 10-ти разів.Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram