Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Огляд нових та популярних викликових панелей

Новини та статті 07/02/2016

Сучасна панель виклику в домофонній системі є складовим пристроєм, головними елементами якого є динамік, реле, мікрофон і відеокамера.

Наявність домофону в приватному будинку, офісі, багатоквартирному комплексі сьогодні вже не розкіш, а важлива складова комфорту мешканців чи співробітників. Простота та зручність використання – не єдині плюси. До переваг застосування додається гарантія безпеки. А на цьому економити точно не варто.

Тим не менш, вибір панелей, що пропонуються компанією «Фортер», здатний задовольнити вимоги і потреби найширшого кола споживачів. Моделі різних цінових категорій з різними функціями, вибір комплектації, варіанти кріплення (накладне та врізне), підбір кольору корпусу відповідно до дизайну житла або естетичних уподобань власників – все це доступно в інтернет-магазині «Фортер».

Здійснити вдалу та вигідну покупку допоможе консультація спеціаліста нашої компанії, а також короткий огляд панелей викликів.

Отже, розглянуте обладнання буває:

  • одно-, мало- та багатоабонентним;
  • чорно-білим або кольоровим;
  • накладним, врізним або для кутового кріплення;
  • з додатковим підсвічуванням або без нього, з регулюванням звуку і т.д.

Сьогодні практично всі панелі викликів оснащені захисним козирком (промені сонця і опади не пошкодять обладнання) і виконані в антивандальному корпусі.

Пропонуємо розглянути деякі актуальні товари. Наприклад, Вас можуть зацікавити найбільш популярні панелі викликів:

ARNY AVP-NG210 – кольорова відеопанель для одного абонента з антивандальним корпусом (унікальне молоткове покриття). Тип монтажу – накладний. Вам не потрібно витрачати час і сили на пророблення заглиблень у стінах. Є ІЧ-підсвічування. Ідеально підходить для 7-10-дюймових дисплеїв. Торгова марка «Арні» зарекомендувала себе як виробник надійного та якісного обладнання.

Slinex ML-15 HR – сучасна модель із козирком, міцним герметичним корпусом, поворотним кронштейном. Додаткові функції – інфрачервоне підсвічування, регулювання звуку. Обладнання компанії «Слінекс» відоме відмінним поєднанням функціональності, ціни та естетичності.

Видеопанели Slinex ML-15 HR

Переваги моделі Kocom KC-MC30 – кольорова камера з широким кутом огляду 90°.

Також пропонуємо ознайомитися з панелями ARNY AVP-05 NEW, Slinex Елікс DVC-614C (новинка) та іншими на нашому сайті.

Будемо раді дати пораду!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram