Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Огляд популярних моделей датчиків для охоронних сигналізацій

Новини та статті 22/05/2016

Охоронні сигналізації сьогодні широко використовуються для захисту різних об'єктів від посягань злодіїв, вандалів та інших радикально налаштованих недоброзичливців. Фахівці компанії «Фортер» щодня надають десятки консультацій клієнтам щодо вибору, встановлення та обслуговування різних охоронних систем.

Що є центральним органом сучасної сигналізації? Це, без сумніву, спеціальні елементи, які, спрацьовуючи, сповіщають про наявність змін на території, що охороняється. Простіше кажучи, це – датчики руху. Серед головних переваг цих пристроїв – порівняно проста конструкція та точність. Таким чином, кількість помилкових спрацьовувань зводиться до мінімуму.

Конструкція сучасних охоронних датчиків передбачає їх застосування навіть за умов критичних температур. А система антимаскування виключає будь-які спроби саботажу та виведення сповіщувачів руху з ладу.

В силу простоти монтажу та прийнятності за ціною найпопулярніші – бездротові датчики руху. Багато наших клієнтів роблять свій вибір на користь таких моделей як Altronics MC-11B, Altronics MC-02B.

Датчик Altronics MC-02B

Вони сумісні з усіма видами охоронних централей цієї фірми і можуть встановлюватися багатьох об'єктах: у будинках, банках, бібліотеках, на складах тощо. Тайванський бренд Altronics – перевірений роками виробник, відомий високою якістю та доступною вартістю охоронного обладнання. Встановлення охоронних датчиків цієї фірми – це запорука Вашого спокою.

Багато наших клієнтів ставлять просте, але дуже важливе питання: як уникнути спрацьовування сигналізації, якщо в будинку тварини? І, до речі, поява братів наших менших на території складів, що охороняються, і виробничих потужностей – теж не рідкість. Проблема вирішиться після встановлення датчика руху, здатного аналізувати масу об'єкта. Так, модель Crow Swan Quad має поріг спрацьовування 25 кг. Іншими словами, якщо в межах охоплення датчика з'явиться живий об'єкт із меншою вагою, сигналізація мовчатиме.

Датчик Swan Quad

Серед популярних датчиків руху – також обладнання Optex та DSC. Пристрої відрізняє сучасний дизайн та невибагливість до умов застосування.

Звичайно, що більший рівень «інтелекту» конкретного сповіщувача, то вища його вартість. Але завдяки кваліфікованій консультації наших спеціалістів, впевнені, Ви зможете підібрати оптимальний варіант.

Завжди раді допомогти!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram