Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Огляд серверних та комунікаційних шаф ТМ КУБ

Новини та статті 24/04/2015

Вриваючись в епоху IP, багато вітчизняних компаній зіштовхнулися зі зростанням кількості комп'ютерної техніки у своїх офісах. Систематизувати її розміщення, захистити від шкідливого впливу навколишнього середовища, впливів кримінального характеру – шафи для монтажу серверів та комунікаційного обладнання.

Окрім брендів із зарубіжними іменами, що зарекомендували себе в галузі «шафобудування», ринок може похвалитися і виробами вітчизняного виробника – заводу КУБ-Україна. Асортименти виробів ТМ КУБ дозволяє організувати телекомунікаційну інфраструктуру на будь-якому об'єкті. Давайте придивимося до них ближче.


Дотримання вимог до монтажних шаф та стійок

Одне з головних – надійність. КУБ-Україна передбачає для своїх шаф властивість витримувати підвищені навантаження: при виконанні встановлення апаратури в умовах тісних приміщень, ремонтних та сервісних робіт. Монтуються та обслуговуються:

  • сервера;
  • комутатори, концентратори;
  • патч-панелі і т.д.

Вироби КУБ-Україна відповідають загальноприйнятим у світі стандартам. Наприклад, серверна шафа лінійки X-IT – класично чорна, на відміну від сірого звичайного. Він глибший (до 1200 мм. в окремих модифікаціях). Підвищену стійкість забезпечує зварний каркас задньої та передньої рами з вертикальними стійками, що несуть. Ступінь захисту від механічних дій – IK08 (за стандартом IEC62262). Про вантажопідйомність – у серверну шафу можна «навантажити» 900 кг апаратури, у звичайну – до 600 кг. Полиці витримують вагу від 5 до 100 кг. в залежності від типу кріплення.

Для зручності установки шафи та інсталяції в ній обладнання передбачено бічні панелі, що легко знімаються, відкриття дверей на 270º., місця під вентиляційне обладнання.

Конструктори заводу поставили «на конвейєр» виробництво та розбірних шаф та стійок серії Х-IT. Врахували та вимогу економії площ у будинках – випущена лінійка настінних шаф X-IP, X-IB та Xcr-IP. Невелика вага та зручне розміщення щілин для введення кабелів, діапазон висот від 250 до 950 мм при ширині 600 мм.

Ергономічність. До згаданих розміщених у підставі, на даху і стінках кабельних вводів і швидкознімних стінок, що захищаються знімними накладками, додамо прозорі двері. Вони дозволяють контролювати індикацію апаратури без відкриття. Елементи запірної групи виконані якісно. Стійки традиційно призначені для розміщення у доступному лише обмеженому колі осіб приміщенні та замками не обладнані.

Передбачено захист апаратури та конструктивних елементів монтажних шаф від ураження електричним струмом. Схема заземлення дозволяє встановлювати в шафах і стійках обладнання, сумарний струм споживання якого становить до 600 А.

Крім наведених характеристик на вироби ТМ КУБ, додатковим плюсом для їхньої купівлі буде і гідна ціна. Крім зниженої собівартості виробництва, у ній враховано відсутність витрат за логістику.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram