Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Огляд виробників туристичних ліхтарів

Новини та статті 13/04/2016

Промінь золотого сонця…

"Нічна рибалка", "наметовий туризм", "сезон полювання", "дослідження підземних комунікацій" - у цих словосполученнях є щось чарівне і привабливе ... Особливо для любителів активного відпочинку! Так, вудки та спінінги перевірені. Мисливські та рибальські ножі – є. Каремат, спальник, намет, місткий рюкзак – готові до походу на лоно природи! Стоп, а як же можна було забути про налобний ліхтар чи про ліхтар для туризму? Ніяк ні! Читаємо нашу статтю та обираємо найкращі вироби від перевірених виробників.

 

Поради досвідчених

Серед багатьох виробників ліхтарів для туризму важливі не тільки бренд і кількість світлодіодів (хоча це дуже показові характеристики). Додатково варто звернути увагу на такі параметри виробів (залежно від вибору активного відпочинку):

 • Влагостойкость. Если вы не профессиональный дайвер – нет необходимости покупать водорезистивное изделие. Тем не менее, во время непогоды велик шанс, что фонарь выйдет из строя. В условиях активного отдыха этого допускать нельзя.
 • Стиль и количество фонариков. Кто-то нуждается в большом количестве света и запасается портативными осветительными приборами, а кому-то достаточно и одного фонарика-брелока. Тем не менее, опытные туристы и охотники, а особенно диггеры, единогласно советуют налобные фонарики. Основная «фишка» этих «солнечных лучиков» в свободных руках. А что у нас гласит первое правило туриста? Правильно, руки должны быть свободны всегда. Признанным производителем «налобников» считается компания Petzl.
 • Мощность и размер. Несомненным победителем в данной номинации стал бренд Maglite, по версии компании «Фортер». Фонарь для туризма должен быть прочным, мощным, но одновременно легким и занимать мало места.

Maglite

 • Надійність та ціна питання. Переконайтеся, що для туристичного ліхтаря виключені форс-мажорні ситуації, як, наприклад, випадкове виключення. Це, до речі, вагома причина, щоб купити запасний виріб. Пам'ятайте, скупий платить двічі, а відсутність світла в екстремальних умовах може коштувати дуже дорого. Вибирайте лише якісні вироби.

 

Огляд виробників

  1. Компанія Petzl виготовляє налобні ліхтарі з 1970-го року. В арсеналі цього розробника представлено кілька серій: Super Compact Series (моделі e+LITE, ZIPKA2), Universal Series (моделі TIKKINA 2, TIKKA PLUS2), Performance Series (професійні та дорогі моделі ULTRA RUSH та ULTRA RUSH BELT), Specialized Series DUO для археології та TACTIKKA для рибалок та мисливців).
  2. Виробник Fenix спеціалізується на високоякісних ліхтарях для активного відпочинку. Доступна цінова політика, надійні вироби швидко завоювали свого покупця не лише на китайському ринку, а й у багатьох країнах Європи.
  3. LED LENSER – німецький товаровиробник із більш ніж 30-річною історією на ринку світлодіодних ліхтарів. У своїх виробах вони вміло поєднують німецьку точність та інноваційні технології. Вперше застосували техніку світловідбивача, двох лінз та світлодіода.
  4. Maglite – про ліхтарики цього виробника знає кожен, хто хоч раз вибирав собі виріб для активного відпочинку чи домашніх потреб. "Американська якість за прийнятну вартість". У даного виробника відсутні налобні моделі, проте це не зменшує його популярності.

   

  Підсумок

  Необхідність туристичного ліхтаря – невід'ємна частина будь-якої експедиції. Звичайно, у кожного бувалих дайверів, мисливців чи туристів є свої уявлення про подібний аксесуар, але ми ще раз радимо звернути увагу на виробників, більш детальну інформацію про яких можна прочитати в нашій попередній статті – «Туристичні ліхтарі: короткий огляд». А покупку робити у перевіреному та надійному інтернет-магазині «Фортер». Є питання? Потрібна консультація? Звертайтесь! Ми завжди раді співпраці з нашими клієнтами.

  Новини та статтіУсі статті

  Усі статті
  Telegram