Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Оглядові дзеркала – зменшення ризику ДТП

Новини та статті 27/05/2015

Їхав на роботу і став свідком невеликої ДТП. Дві машини невдало роз'їхалися на повороті. І подумав, що цієї аварії можна було уникнути, якщо поворот обладнано дорожнім сферичним дзеркалом.

Хочу сказати, що це незамінна річ. З його допомогою можна в кілька разів убезпечити вуличний рух як для транспорту, так і для пішоходів. Його можна встановлювати на тих ділянках дороги, де є будь-яка небезпека для руху: на виїздах, на поворотах з обмеженим оглядом.

На стоянках та паркінгах такі дзеркала значно полегшують маневрування під час паркування. Вони надають додатковий огляд, завдяки якому можливість зачепити чужу машину зводиться до нуля.

При виготовленні таких дзеркал наноситься спеціальний захисний шар. Тому на дзеркальній поверхні не утворюється конденсат. У дорожніх дзеркал міцна задня стінка та сталеве надійне кріплення з підвищеною міцністю. У кріплення конструкція спроектована та виконана таким чином, щоб ризик відриву дзеркала при налипанні снігу та поривчастих вітрах був максимально низьким.


Декілька прикладів того, де можна прикріпити сферичні дорожні дзеркала

  • У місцях із небезпечним виїздом. Встановлення дзеркал при виїзді транспортного засобу із зони невидимості з прилеглих та обгороджених територій суттєво знижує ризик ДТП. Надає водієві кілька варіантів для маневрів.
  • На ділянках доріг із небезпечним поворотом. З таким дорожнім дзеркалом проїзд транспорту та рух пішоходів стане значно безпечнішим. Встановлювати таке дзеркало можна скрізь, де є найменша небезпека руху. Одне дзеркало може врятувати сотню життів.
  • На гаражах та стоянках. У цьому випадку дзеркала суттєво знижують ризик усіляких пригод при в'їзді та виїзді з гаража або стоянки, під час руху серпантинною дорогою в багаторівневій стоянці. А вже про те, як дзеркало спостереження є незамінним для здійснення комфортної та безпечної стоянки і говорити не треба. Ви й так це розумієте.
  • На складах, що не опалюються. На будь-яких неопалюваних приміщеннях та складах з частими перепадами температури та вологості, наприклад під час закриття та відкриття зовнішніх воріт, встановлені дзеркала спостереження прискорюють орієнтування та підвищують рівень комфорту та безпеки співробітникам складу.
  • Там, де це потрібно. У будь-якому місці вулиці, де просто необхідний хороший огляд території, слід встановлювати для спостереження дорожнє дзеркало. Зокрема, на контрольно-пропускних пунктах для більш ретельного огляду територій охоронним персоналом та на залізничних станціях, щоб машиністу з кабіни було зручніше спостерігати за складом.

Звичайно, це лише деякі варіанти використання дзеркал. Їм можна знайти й інше застосування. Наприклад, можна ще встановлювати в магазинах та супермаркетах для кращого огляду та спостереженням за покупцями. Загалом майже звичайне дзеркало, а скільки користі.

Менеджер

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram