Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Охоронні GSM-сигналізації для дому та дачі

Новини та статті 03/11/2015

За час всього життя в нашому житлі з'являється все більше предметів, що мають для нас колись побутову цінність, а часто – речі, які дорогі як пам'ять про рідних, друзів, події… Їх необхідно зберегти, захистити від крадіжки, навіть якщо вони й не представляють будь-якої матеріальної цінності. Як це зробити? Відповісти на це питання не важко. Відмінне рішення – охоронна GSM-сигналізація для дому та дачі.

Чому її сфера застосування саме будинок? Навіть орендоване житло? Заміський будиночок? Тому що така сигналізація має всі передумови захисту від характерної небезпеки приміщень певного обсягу і масштабу. Кількість провідних та бездротових зон, типів датчиків тривоги та виконавчих пристроїв дозволяє організувати якісну охорону як невеликої однокімнатної квартири і навіть орендованої кімнати, так і приватного домоволодіння за містом, що складається з кількох поверхів.

 
Сигнализация GSM
  

Яку придбати охоронну GSM-сигналізацію пропонують спеціалісти? Асортимент широкий та вибір буде непростий. Загалом можна орієнтуватися при придбанні «охоронки» на наступні фактори:

 • комплектація системи;
 • простота встановлення;
 • безвідмовність роботи всіх її елементів;
 • ергономічність експлуатації;
 • гарантійні та післягарантійні умови;
 • функціонал системи;
 • ціна.

Комплектація передбачає низку обов'язкових до наявності пристроїв та низку додаткових. До перших відносяться:

 • центральна панель з клавіатурою та вбудованим центральним контролером системи;
 • GSM-модуль;
 • резервний блок живлення.

Контролер системи повинен мати інтерфейси підключення як одиничних пристроїв, так і цілих зон за допомогою бездротового та дротового з'єднання. Звичайно, популярні адресні датчики, які допомагають «бачити», де відбувається несанкціонована дія, проте на невеликому об'єкті економічно цілком виправдане використання і кінцевих безадресних пристроїв.

GSM-централь Altronics-850

До других відносяться:

 • датчики руху, зміни обсягу приміщення, розбиття скла, відкриття дверей, протікання води тощо;
 • пристрої світлозвукової сигналізації;
 • виконавчі пристрої блокування вхідної групи (двері, ворота) – різноманітні типи електрозамків, клямок.

Для домовласника також важливий спосіб встановлення системи сигналізації. Дротові системи вимагають ведення як мінімум косметичних змін інтер'єру приміщень, не кажучи вже про штроблення стін, свердління отворів, переробку укосів і т.д. Бездротові, навпаки, не вимагають таких робіт, і їх можна встановити в деяких випадках протягом 15 хвилин. До того ж, бездротова GSM-сигналізація для дому та дачі може бути легко демонтована та перенесена на інший об'єкт без пошкоджень та заміни окремих елементів. Це її властивість актуальна для тих, хто винаймає або квартиру, або комерційне або виробниче приміщення.

На окрему увагу заслуговує GSM-модуль сигналізації. Він якісно працює навіть на великій відстані від міської межі, і передає тривожні сигнали як у смс-повідомленні, так і телефонним дзвінком. За необхідності можна запрограмувати передачу інформації на кілька телефонних номерів, у тому числі родичам власника, або навіть централізований пульт спостереження (ПЦН) охоронної компанії. Слід врахувати, що однією з конкурентних переваг такої системи GSM-сигналізації є відсутність потреби у щомісячній абонплаті охоронній фірмі.

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram