Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Охоронні системи безпеки та відеоспостереження для бізнес-центрів

Новини та статті 11/01/2016

Сучасні умови ведення бізнесу, бажання підприємців раціонально використати кошти на утримання офісів, зумовили появу та розвиток мережі бізнес-центрів. Забезпечення безпеки функціонування об'єктів бізнес-центру та персоналу є одним із основних обов'язків адміністрації комплексу. Вирішити це завдання без застосування сучасних охоронних систем неможливо. Торгова мережа Фортер пропонує своїм клієнтам найсучасніші охоронні системи для офісних центрів від найкращих світових виробників. Асортимент товарів дозволяє обладнати повним комплексом технічних засобів безпеки будь-який об'єкт незалежно від його об'ємності.

 

Забезпечення ефективного візуального контролю

Візуальний контроль об'єкта, що охороняється, завжди був найефективнішим способом забезпечення безпеки. Відеоспостереження в бізнес-центрах має вирішити низку завдань, що стоять перед службами безпеки. Насамперед якісний візуальний контроль має забезпечити своєчасне реагування фізичної охорони на можливі загрози майну та персоналу як усередині центру, так і на прилеглій території, об'єктах інфраструктури.


Продукція партнерів компанії Фортер, таких як: AHD RCI, Covi Security, GV, Hikvision та інших виробників систем відеоконтролю, що відповідають найкращим світовим стандартам, дозволяє адаптуватися до загальної системи охоронного обладнання об'єкта. Комплектація систем контролю відеокамерами зовнішнього спостереження, камерами для офісів, фойє, закритих парковок забезпечує всеосяжну фіксацію обстановки в самому комплексі та на прилеглій території.

Система IP-видеонаблюдения для бизнес-центров

Як правило, офісні центри мають свою службу безпеки та спеціалістів з обслуговування охоронних систем. Однак новації обладнання візуального контролю, що динамічно розвиваються, вимагають постійного моніторингу ринку апаратури. Спеціалісти нашої компанії вивчають кон'юнктуру ринку, новітні розробки провідних виробників та можуть надати користувачам можливість оновлення систем, розширення їхньої функціональності.

У нас Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію щодо підбору обладнання відеоспостереження для бізнес-центру, допомогу у його монтажі, технічну підтримку в процесі експлуатації.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram