Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Охоронні властивості автосигналізації

Новини та статті 23/07/2015

Включена автосигналізація – ще не гарантована протиугінна зашита. Але кожному ясно, що краще хоч якийсь захист, аніж зовсім ніякий. Питання в тому, як завадити досвідченому викрадачу та максимально його затримати. Багаторівнева електронна броня допоможе захистити від викрадення ваш транспортний засіб.

Автомобілісту необхідно знати, що ступінь захисту автосигналізації не тільки пропорційний витратам на її придбання та встановлення, але й зумовлений такими параметрами, як рівень захищеності радіоканалу, наявність реле блокувань, види оповіщення, унікальний охоронний потенціал. Розглянемо докладніше.


Захищеність радіоканалу

Двосторонній зв'язок брелока із блоком сигналізації відбувається на радіочастотах. Без шифрування такі сигнали доступні для перехоплення. Будь-кому, хто розуміється на радіомеханіці, не важко записати їх і керувати вашою сигналізацією. Але просте шифрування сигналу, як і динамічний код, не встоять у руках технічно грамотного автовикрадача, і тим більше перед так званим «брелоком, що адаптується», який адаптований під вже зламані системи. Однак розробники ускладнили шифрування Keeloq. А в автосигналізаціях системи Gerion використано принципово новий захист радіоканалу, недоступний для злому.


Видалене реле блокування

Таке інтелектуальне реле поставить перед викрадачом нерозв'язне завдання. Навіть якщо вдалося розкрити ваш автомобіль, без особливого шифрованого сигналу від основного модуля реле не дозволить завести двигун. Це динамічний сигнал, саме реле має унікальний ідентифікаційний номер, тобто. керується лише "рідним" модулем сигналізації.

Оригінальність установки сигналізації також є важливою. Чим більше часу знадобилося установнику використання автосигналізації, із заміною штатної проводки, тобто. чим складніше основний модуль прихований у надрах автомобіля, тим більше викрадачу знадобиться часу на виявлення електронних модулів та зняття захисту.


Оповіщення та сигнали тривоги

Звукова сирена привертає увагу і іноді може відлякати викрадача. Тільки сирена, що вила посеред ночі, спрацювала від гілки, що впала, навряд чи порадує ваших сусідів.

Набагато вдалим рішенням є оповіщення на основний брелок управління. Але ця функція доступна лише для двосторонньої автосигналізації. Такі брелоки подають власнику оповіщення світловими та звуковими сигналами, а також вібрацією. Критичною для такого оповіщення є дальність зв'язку брелока з автомобілем. Адже реальна дальність двостороннього зв'язку, як правило, не перевищує 500 м в умовах прямої видимості, хоч би що там обіцяв виробник.


Специфічний охоронний потенціал

Плюси та мінуси додаткових охоронних «плюшок» автомобілісту доведеться оцінювати самому. Мітки транспондерів, додаткові іммобілайзери, голосовий розпізнавач, аналізатор райдужної оболонки та інші сучасні можливості захисту вкрай ускладнять завдання викрадачеві, проте додадуть головного болю і самому власнику.

Вибір за вами! А купити автомобільну сигналізацію можна зараз в інтернет-магазині Фортер.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram