Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Оріон

Оріон

Електронні пристрої систем безпеки компанії Оріон заслужили гарну репутацію на міжнародному ринку. Завдяки використанню у виробництві охоронних систем сучасних досягнень у галузі електроніки та електротехніки, комп'ютерних технологій, систем комунікацій, продукція Оріон конкурентоспроможна і не поступається кращим зразкам у своєму сегменті.

Асортимент продукції Оріон у торговельній мережі

Вимоги до систем безпеки об'єктів залежать від кількох складових:

  • розмір території, що охороняється;
  • кількість та різновид точок блокування;
  • наявність систем телекомунікацій;
  • наявність зв'язку із пультами централізованої охорони.

Залежно від цих факторів ми пропонуємо своїм клієнтам певні типи охоронних приймально-контрольних приладів Оріон, які розраховані на роботу з різним обсягом обробки інформації, способом підключення та передачі даних. Їх загальною властивістю є надійність, можливість програмування автономно, або з використанням ПК, наявність журналу подій. Пультова охнара

Крім ППКО та охоронно-пожежної сигналізації Оріон, інтернет-магазин Фортер реалізує додаткові аксесуари до них, що дозволяють покращити функціональність використовуваних виробів Оріон. У нас можна купити модулі для роботи ППКО з Інтернетом, модулі для нарощування обсягу прийому та обробки інформації, світлодіодні клавіатури для ППК «Оріон» , а також виносні індикаторні панелі.

Додаткові послуги нашим клієнтам

Незважаючи на високу технологічність приладів Оріон, користувач досить просто розібратися в особливостях експлуатації. У той же час, монтаж та налаштування вимагатимуть спеціальних навичок. Крім того, важливо правильно підібрати пристрій під будинок чи інше приміщення. Наші менеджери допоможуть обрати найбільш якісний та міцний виріб. Попит має ППКО Оріон 4т.

Купуючи у нас сигналізацію Оріон, клієнт зможе замовити, як додаткові послуги, їх доставку, монтаж, налаштування та технічну підтримку в процесі експлуатації. Ми гарантуємо якість, швидке обслуговування та справедливі ціни.

Показать полностью
Прилад ППКО Оріон 8ТІ.2 (+ кл.)

Прилад ППКО Оріон 8ТІ.2 (+ кл.)

Немає в наявності
Telegram