Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Основи побудови ефективної системи безпеки у магазині

Новини та статті 05/09/2019

Інтернет-магазин Фортер не тільки спеціалізується на продажу систем безпеки, наш власний інженерно-технічний відділ має великий досвід комплексного забезпечення захистом великих об'єктів, таких як:

  • Банки;

  • Фабрики та заводи;

  • Склади та логістичні комплекси;

  • Ферми та елеватори;

  • Офісні будинки;

  • Приватні будинки та квартири;

  • А також торгові центри та магазини.

У цій статті ми розповімо наш практичний досвід у забезпеченні безпекою магазину чи торгового центру та дамо кілька порад щодо правильного підбору обладнання.

Для правильного створення проекту, необхідно для початку запросити інженера на обстеження об'єкта, грамотний фахівець позначить найуразливіші місця в приміщенні, прорахує кількість витратних матеріалів та кошторис по обладнанню, зможе створити готовий план встановлення камер, датчиків і т.д.

Уявімо що ми з інженером, вирішили пройтися по кожному приміщенню магазину і проговорити яке обладнання обов'язково для установки.

Ми під'їхали до паркування магазину, щоб паркуванням не користувалися мешканці всіх прилеглих будинків, а тільки клієнти, бажано встановити автоматичний шлагбаум на в'їзді. Якщо майданчик неможливо перегородити шлагбаумом, можна використати кілька відеокамер по них охоронець зможе відстежувати куди йде людина, яка залишила машину на стоянці. Також, відеоспостереження на парковці це гарний тон по відношенню до клієнтів магазину, набагато приємніше залишати машину і знати, що якщо хтось неправильно припаркується до вас у крило, можна буде взяти відеозапис і отримати компенсацію.

Отже ми проходимо повз паркування, і потрапляємо на вхідну групу магазину. Двері можуть бути автоматичні розсувні, можна використовувати повноростовий турнікет або двері можуть бути прості одностулкові або двостулкові. У кожному разі за вимогами пожежної безпеки, потрібно щоб двері були обладнані системою антипаніка, щоб люди безперешкодно могли залишити приміщення у разі пожежі. Далі ми проходимо через антикрадіжки, це обладнання при всій своїй простоті знижує кількість крадіжок на 70 відсотків, тим самим окупається всього за пів року.

У торговому залі є кілька зон, де обов'язкове встановлення системи відеоспостереження, це зони проходу біля торгового рядів та прикасові зони. Відеокамера в прикасової зоні повинна бути спрямована на руки касира, щоб було видно номінали купюр, таким чином власник магазину захистить себе від несумлінного персоналу та від спірних ситуацій. Монтажник перед встановленням, зазвичай пропонує затвердити план розміщення камер, треба переконатися, що в приміщенні немає "сліпих зон", а також після встановлення ми рекомендуємо переглянути всі зображення з відеокамер і якщо доустановити додаткові камери, ми не рекомендуємо економити і встановлювати муляжі, як правило про сліпі зони відразу стає відомо персоналу або злодюжкам і це справжнісінькі дірки в безпеці через які ви щодня втрачатимете свої гроші.

Підсобні приміщення та чорний вхід для персоналу, найкраще захистити від несанкціонованого доступу за допомогою СКУД. Таким чином, ви не тільки забезпечите збереження цінних предметів, але й зможете вести облік робочого часу, обмежити доступ на склад для деяких осіб і також для контролю бажано встановити відеоспостереження, воно не лише захищає від зловмисників, а й дисциплінує співробітників.

Дуже важливо для абсолютної безпеки персоналу та відвідувачів встановити охоронно пожежну сигналізацію.Ми рекомендуємо встановити датчики руху та відкриття, у всіх потенційно небезпечних зонах та не забути про датчики диму та газу. 

Також не зайвою буде установка системи оповіщення та озвучування, за допомогою даного обладнання можна проводити рекламні акції, включати музичний супровід, здійснювати управління персоналом. Також для зберігання грошей та цінних документів, в інтернет-магазині Forter ви зможете знайти широкий вибір сейфів, також ми можемо запропонувати широкий вибір металевих меблів для персоналу магазину.

безопасность в магазине

 

Ми виступаємо системним інтегратором та повністю виконуємо всі роботи "під ключ", починаючи від створення проекту до щорічного обслуговування системи безпеки.

Ми підібрали наш пакет постачальників таким чином, щоб Ви могли відразу придбати все обладнання для комплексного забезпечення безпеки магазину в одному місці. Для розрахунку вартості комплексного проекту ефективної системи безпеки звертайтесь за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram