Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Основні міфи про відеореєстратори

Новини та статті 17/05/2016

Швидке зростання ринку систем відеоспостереження для автомобілів надало увазі водіїв велику кількість моделей автореєстраторів. Так, Ви можете зробити вибір відеореєстратора в інтернет-магазині Фортер. На сьогодні в його каталозі знаходиться обладнання від Gazer, Prology, Sho-Me, Stealth, Garmin, Tesla, Abee, Janus, DOD, Falcon та ін. Є професійні 4-х канальні пристрої, універсальні, аксесуари до них. Цікаве та доступне за ціною обладнання з такими вбудованими модулями, як:

  • антирадар;
  • gps;
  • датчик руху та ін.

 

Але разом із зростанням пропозиції на ринку зросла і кілька міфів про відеореєстраторів. Спробуємо розібратися із п'ятьма основними з них.

Міф 1. немає сенсу купувати пристрій дорожчий за 1000 грн.

Аргументують його тим, що навіть такий прилад надасть підстав для боротьби з автомобільними підставами, допоможе довести правоту при ДТП. Однак це хибна думка. Властивості цих пристроїв:

  • нечітке зображення, на них не видно держномерів тощо;
  • не видно деталі дорожньої обстановки у темний час доби;
  • відеозапис має тривалі паузи, що часто переривається.

 

До стандартів HD Full HD зображення дешевих пристроїв розтягують програмним методом, але це не забезпечує якості. Крім того, їхній ремонт рідко можна виконати за гарантією, доводиться вкладати власні кошти.

Міф 2. Придбати краще відеореєстратор на китайському онлайн-майданчику, який буде не гіршим за пропонований на вітчизняному.

Такий підхід до вибору відеореєстратора передбачає, що в китайському інтернет-магазині ціна приладу в межах 50-100 у.о., а вітчизняному - 300-400 у.о. Справді, пристрої, що ввозяться, відрізняються наявністю мінімальних доробок - кирилізацією меню і т.п. При цьому наклейка бренду, форм-фактор корпусу та інша атрибутика відомих виробників є. І справді, можна порівняти характеристики подібних моделей – вони будуть однакові. Однак ціна одних – як мінімум вдвічі нижча за інші.

У чому хибність цього міфу про реєстраторів? У тому, що за фактом китайський завод, який виготовляє реєстратори для бренду, продає їх під власною маркою. Між підробками та оригіналом різниця не тільки як складання, а й як і характеристики комплектуючих – пластикові лінзи замість скляних тощо. Тому покупка з доставкою «з Китаю» може загрожувати втратою грошей і часу.

Міф 3. На якість відео впливає кількість мегапікселів матриці та ІЧ-підсвічування забезпечує високоякісне «нічне» відео

Якісна матриця у відеореєстраторах – не обов'язково багатопіксельна. У них Full HD відео можна отримати при роздільній здатності 2,1 Мп. (Це 1920 помножити на 1080 пікселів). Матриці 5 або більше Мп дають чітке зображення все з тією ж характеристикою 2,1 Мп. Нові матриці мають піксель більшого розміру, що дозволяє «прийняти» більше освітлення, і тоді краще видно темніші місця на дорозі.

Якщо Ви скористалися порадами щодо вибору відеореєстратора, і придбали модель з інфрачервоним підсвічуванням, необхідно врахувати, що вона ефективна лише зовні авто. Або коли спрямована усередину салону. При включених фарах, світло яких однозначно потужніше за випромінювання ІЧ-прожектора реєстратора, вона неефективна.

ИК-подсветка в регистраторе

Міф 4. Хороший відеореєстратор той, який має більше функцій

Відеореєстратори для авто швидко "обростають" додатковими функціями. Наприклад, у дійсно якісного автореєстратора Sho-Me Combo №1 є додаткові функції:

  • Радар детектор;
  • GPS-модуль для визначення розташування та фіксації маршруту, швидкості руху машини;
  • G-сенсор, який запобігає перезапису відео після ДТП, різких маневрів тощо.

Автомобильный видеорегистратор

Але GPS-модуль та його дані не стануть у нагоді для розгляду в суді, оскільки сертифікованих відеореєстраторів за відповідними показниками практично немає на ринку. У кращому випадку дані про маршрут, або швидкість їзди стануть у нагоді тільки власнику машини.

Невідкалібрований G-сенсор загрожує зупиняти ведення відео на кожній купині або ямці на дорозі. Постійне приведення пристрою «до тями» завдає дискомфорту.

Крім того, що більше функцій – то вища ціна автореєстратора. Складніше його ремонт, вища ймовірність виходу з ладу.

Міф 5. Гібридний відеореєстратор кращий, ніж спеціалізований.

Даний міф відноситься до приладів, що об'єднує можливості відеореєстратора і навігатора, а також реєстратора і радар-детектора. У першому випадку існують технічні складності – роботу з відео та навігацією обслуговує у більшості моделей один процесор, що уповільнює роботу пристрою загалом. Якщо Вам потрібен такий реєстратор – то краще придбати його дорожчий варіант із двома процесорами.

У другому випадку – функція радар-детектора виживає своє, оскільки поліцейські «прожектори» мають безліч модифікацій, серед яких і визначення швидкості відео (функція відеоаналітики). Вона не дає випромінювання, тому її складно "засікти". Такий гібрид дорожчий за звичайний спеціалізований реєстратор.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram