Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Основні переваги використання стабілізаторів напруги у квартирі

Новини та статті 28/04/2016

З кожним роком у наших будинках з'являються нові мешканці електроприлади. То млинниця, то мультиварка потужніша або мікрохвильова пічка серйозніше. Або хтось із сусідів починає довгостроковий ремонт, і за його станом ми спостерігаємо по мерехтливих лампочках в момент включення сусідського перфоратора. Як боротися з перепадами напруги у побутовій електромережі? Легко – достатньо купити стабілізатор із достатніми робочими параметрами.


Переваги використання

Головною перевагою розглянутого обладнання є забезпечення безперебійної роботи техніки не тільки при перепадах, що часто відбуваються, а й у випадках аварії. Отже – вся підключена техніка залишиться у працездатному стані, що дуже важливо для таких електричних приладів як, наприклад, відео та аудіотехніка. Таким чином, термін служби даного обладнання суттєво збільшується. Важливою перевагою слід вважати і те, що стабілізатор здатний усувати електромагнітні перешкоди, виникнення шумів та розривів у телефонних чи модемних з'єднаннях. Мало того, деякі моделі забезпечують економію електроенергії, усуваючи недоліки напруги в мережі. Важливо також згадати, що, забезпечуючи безпеку використання побутових приладів та іншої техніки, знижується вартість їх обслуговування.

 

Критерії вибору

Перш ніж приступити до вибору, скажімо, в інтернет-магазині Фортер, варто не просто розібратися на відмінності моделей від Powercom, LogicPower, NTT Stabilizer, Вольт, Елекс і т.д. Потрібно зрозуміти, з чим "воюють" ці пристрої. Так, стабілізатор напруги для квартири або приватного заміського володіння успішно протистоїть таким чинникам, як:

  • нормально-і гранично-допустимі відхилення (співвід. 5% і 10%) напруги;
  • короткі та тривалі падіння або його підвищене значення;
  • аварійні режими роботи електромережі через впливи блискавок.

Ви не помітите перепадів напруги роботи електроприладів, лампочок. Отже, у Вас не згорить дорогий телевізор або мультимедійна система, холодильник. Примітний наступний приклад – стабілізатор підтримує стабільний режим подачі електродвигунів побутових пристроїв (пральні машинки). У разі забезпечується пусковий струм, необхідний запуску двигуна. При зниженій напрузі електромотор довго не може стартувати, виникає перегрів обмоток, і дорога «прання» виходить з ладу.

Інша назва пристрою - випрямляч напруги для квартири, автоматичний регулятор, перетворювач і т.д. Консультанти Фортер для зручності пошуку необхідного обладнання застосували таку фільтрацію:

  • стабілізатори потужністю понад 5000 В*А;
  • однофазні;
  • трифазні;
  • релейні.

Стабилизатор релейного типа

Правильним рішенням буде заздалегідь визначити необхідну потужність стабілізатора. Обчислюють її просто - підсумовуючи загальну потужність всіх електричних систем у квартирі. Так, пральна машинка може споживати до 2 кВт, електродуховки – до 3 кВт, кондиціонер – до 3 кВт, електрична варильна поверхня – до 6 кВт, бойлер – до 2 кВт тощо. Тому часто стабілізатор невисокого цінового сегмента встановлюють у парі тільки з опалювальним котлом, іншою потужною системою. Стабілізатор напруги для будинку - незамінний помічник і захист електричної системи Вашої заміської нерухомості.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram