Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Основні технічні характеристики автомобільних відеореєстраторів

Новини та статті 24/09/2015

Що вже казати, відеореєстратор в автомобілі річ потрібна! Нещодавно знайомий потрапив машиною в аварію, його просто «підрізали». Свідків як вітром здуло, а винний у аварії виявився сином працівника прокуратури. Цілком зрозуміло, як ДАІ оформило ДТП…

Щоб надалі не потрапляти в подібні палітурки, я порадив йому купити автомобільний реєстратор, щоб в екстрених випадках можна було довести свою правоту. Однак, щоб зробити правильну і вигідну купівлю, як відомо, потрібно враховувати технічні характеристики виробів, що купуються. Для відеореєстраторів є набір базових характеристик, на які слід звернути увагу на купівлю.

  

Детальна характеристика, яка допоможе вам зробити правильний вибір

Роздільна здатність відеозапису. Від нього залежить, наскільки чітко буде видно зображення на моніторі вашого комп'ютера, коли відтворюватимете записане відео. Вимірюється воно в пікселях і записується як відношення кількості точок горизонталі до кількості по вертикалі. Економний варіант - 640х480, вироби із середньою ціною - 1280х720 і, нарешті, Full HD - 1920х1080.
Видеорегистратор
Розгортка:

  • прогресивна;
  • черезрядкова.

При надрядковій кадр буде поділятися на два напівкадра в залежності від того, наскільки чіткі рядки. Черезрядкова розгортка має позначення "i". Я ж раджу вибирати прогресивну розгортку «р», оскільки при її використанні кадр завжди відображатиметься повністю, що легко перевірити на будь-якому стоп-кадрі.

Швидкість запису - вимірюється у кадрах за секунду (к/с). Для сучасних автореєстраторів межа становить 25-30 к/с. Формати стиснення - це способи стиснення вже знятого на відеореєстратор матеріалу. Н.264 (найновіший і найпоширеніший), а також MPEG4, M-JPEG, MPEG. Чутливість – здатність пристрою знімати за умов поганого освітлення. Вимірюється у люксах.

Видеорегистратор для автомобиля

Кут огляду камери відеореєстратора - Визначає, який фрагмент місцевості буде відображений на відео. Цей параметр знаходиться в тісній залежності від об'єктива та матриці реєстратора. Чим менший кут огляду, тим більшим буде підсумкова картинка. Кількість відеоканалів має значення, якщо ви хочете згодом розширити свою систему відеоспостереження та придбати більше відеокамер. Під відеоканалом мається на увазі одна камера відеоспостереження.

Робота в мережі – передбачає можливість віддаленого підключення до реєстратора через Інтернет чи локальну мережу. При використанні автореєстратора в салоні машини я порадив би звернути увагу на наявність у камери звуку, тобто здатності вести не тільки відео-, але і аудіозапис.

Важливою буде і наявність детектора руху: за відсутності руху запис камери припиняється, зберігаючи місце на карті пам'яті.

Також порадив би звернути увагу на такі важливі характеристики як здатність до нічної зйомки, наявність GPS, розміри внутрішньої пам'яті.

Врахуйте все це при покупці відеореєстратора і він, швидше за все, не обдурить ваших очікувань!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram