Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Особливості конструкції вогнестійких сейфів

Новини та статті 09/02/2016

Вогонь – це лихо, яке за лічені хвилини може знищити багато на своєму шляху. Тому просто життєво необхідно, щоб на підприємстві та вдома був засіб, який би зміг захистити цінності від впливу вогню. Найкраще з цим впорається вогнетривкий сейф.

Будь-яка вогнестійка шафа створюється лише з однією метою – для захисту її вмісту від відкритого полум'я та впливу високих температур протягом певного часу.

 

Класифікація вогнестійких сейфів

Усі вогнетривкі шафи діляться на кілька класів. Саме від них залежить, наскільки довго і за якої температури вміст збережеться в цілісності.

  • Б – це обладнання протягом 60 або 120 хвилин збереже вміст від згоряння під час пожежі, якщо температурний режим у них не перевищує 170 ºС;
  • Д – при займанні дані моделі протягом 60 або 120 хвилин збережуть вміст від пошкодження, якщо температурний режим у ньому не перевищує 70 ºС;
  • ДИС – убереже вміст від спалаху протягом 60 або 120 хвилин, якщо температурний режим не перевищує 50 ºС.

Тимчасові рамки, зазвичай, вказуються поруч із позначенням класу.

 

Конструкція вогнестійких сейфів та її особливості

Велику роль розділенні на класи грає їх конструкція і використовувані матеріали.

Огнеупорный сейф

 

У розрізі така конструкція стінок вогнетривкої шафи нагадує листковий пиріг. Коли пінобетон із дрібнопористою структурою заливається між металевими листами. На сьогодні цей ущільнювач вважається найкращим для виробництва вогнетривких сейфів. Його основні властивості – низький коефіцієнт теплопровідності та відмінні вогнетривкі здібності. Він чудово справляється з поставленим завданням. Саме від товщини пінобетону залежить клас. Чим ущільнювач товщі, тим клас вищий.

Міжстінова заливка порожнин повинна бути виконана якісно та акуратно. Якщо пінобетон буде нерівномірно розподілений, то всередині можуть утворитися порожнини, здатні різко знизити вогнетривкість виробу.

Але також слід пам'ятати, що вогнестійкі моделі не можуть забезпечити хороший захист від несанкціонованого проникнення. Так як дрібнопориста структура пінобетону при механічному впливі не здатна надати серйозного опору.

Також ще одним уразливим місцем є тепловий замок, який виконаний з кількома переходами та має спеціальні теплоізолюючі вставки.

Сейф с тепловым замком

Він, звичайно ж, витримає вплив низьких температур, але досвідченому грабіжнику вистачить кількох хвилин, щоб упоратися з таким запором.

Але якщо Ви хочете вберегти потрібні документи, цінності чи інші важливі для Вас речі від пожежі, то немає кращого способу для цього, ніж сейф. Інтернет-магазин Фортер пропонує великий вибір товарів даної категорії від відомих виробників: Паритет-К, Valberg, Eagle та ін.

Не дайте можливість лихам застати вас зненацька, краще заздалегідь перестрахуватися та купити вогнестійкий сейф, ніж потім підраховувати матеріальні збитки від пожежі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram