Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Особливості сейфів та їх класифікація

Новини та статті 05/06/2015

Сьогодні прийшов до офісу клієнт купувати сейф. Наші менеджери допомогли визначитись із вибором. І я вирішив допомогти із вибором тому, хто хоче замовити сейф через інтернет.

Усі знають, що важливу документацію краще зберігати у сейфі. Їх ділять на три групи: зламостійкі, вогнестійкі та комбіновані сейфи.

Зламостійкі сейфи надійно збережуть вміст від несанкціонованого проникнення. У таких сейфів корпус має три шари: внутрішня стінка, шар бетону чи іншого наповнювача та зовнішня стінка. За характеристиками бетонного шару та замку визначають клас злостійкості сейфа. Особливу увагу хочеться приділити класу і типу замків, що використовуються.

Замки для сейфів поділяються на три групи:

  • Ключові замки – сейфом у комплекті поставляються два ключі, зберігати їх треба дуже надійно, оскільки з них можна зняти копію;
  • Механічні кодові замки більш надійні, ніж ключові. Головне при наборі не помилитись у коді, інакше доведеться почати спочатку;
  • Електронні замки – у користуванні найзручніші замки, мають багато функцій, але енергозалежні та дорогі. Купити сейф із таким замком можна і за помірну вартість.

Вогнестійкі сейфи захистять весь вміст від відкритого полум'я та високої температури. Відрізняються класом вогнестійкості. Корпус вогнестійкого сейфа також має три шари: внутрішня стінка, шар із вогнетривкого бетону, зовнішня стінка. У таких сейфів рівень захисту від злому дуже низький. Вони краще зберігати документи, які мають важливості для зловмисників. А для зберігання грошей та цінностей використати зломостійкий сейф.

Комбіновані чи огневзломостойкие сейфи поєднують у собі характеристики двох вище описаних сейфів.


Детальна класифікація сейфів

Всі сейфи класифікуються за сферами застосування та конструкції:

  • Офісні сейфи застосовуються для зберігання документів у папках, є підвісна файлова система, додаткові відділення для зберігання коштів та печаток.
  • Меблеві сейфи - легкі сейфи, які можна встановити прямо в меблях, єдина умова вони повинні бути прикріплені до стіни. Можна через стіни меблів.
  • Депозитні сейфи дозволяють накопичити кошти. Оснащений двома відділеннями, поклавши гроші у верхнє відділення, після закриття сейфа гроші потрапляють до другого відділення.
  • Вбудовувані сейфи (схованка) дозволяють приховати розташування цінностей. Монтуються, як правило, у стіні чи підлозі.
  • Готельні сейфи використовуються для зберігання цінностей у готельних номерах.
  • Сейфи для зброї використовуються виключно для зберігання зброї. Оснащений спеціальними вставками для патронів та стволів.
  • Банківські сейфи - сейфи зі злостійкістю не менше 4 класу.
  • Ексклюзивні сейфи – сейфи для найвибагливіших клієнтів з оригінальним дизайном.

Якщо у Вас залишилися додаткові питання, їх можна поставити нашим менеджерам. Якщо ви визначилися із покупкою, оформіть замовлення за допомогою кошика. Або приходьте до Наш шоу-руму, де перед тим як купити сейф Ви зможете його самостійно оглянути.

Менеджер

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram