Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Особливості та переваги пультової охорони

Новини та статті 11/05/2019

Особливості та переваги пультової охорони

Питанням як краще забезпечити безпеку на своєму підприємстві, забезпечити збереження свого майна, квартири, будинку чи дачі задається майже кожна людина. Для забезпечення безпеки певного об'єкта достатньо встановити охоронну або охоронно-пожежну систему сигналізації, але при цьому важливо спочатку визначити, чи підключатиметься система до пульта охоронної компанії або власник майна контролюватиме все сам.

У цій статті ми розберемо що таке пультова охорона, її особливості, переваги та недоліки, і чому в деяких випадках є можливість обійтися автономною, а є випадки, коли пультова охорона просто необхідна, але рішення та вибір завжди за Вами.

Принцип роботи пультової охорони

Пультова охорона – це охоронна сигналізація, встановлена з метою забезпечення безпеки людей і майна, що складається з встановленого охоронного обладнання на об'єкті, що охороняється, пульта спостереження та групи швидкого реагування. Послуги пультової охорони надають як приватні фірми, і спеціальні державні підрозділи.

Принцип роботи досить простий та зрозумілий. Припустимо, квартира обладнана охоронним пристроєм – детектором, датчик пов'язаний із центральним пультом. При спрацьовуванні датчика сигнал надходить на охоронний пульт, а далі на об'єкт виїжджає група швидкого реагування для з'ясування обставин або навіть для затримання зловмисників, при цьому система налаштована так, що власник майна також отримує сповіщення про несанкціоноване проникнення на його територію.

Загалом пультова охорона спрацьовує у разі:

  • Розбійний напад, при встановленій тривожній кнопці
  • Несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється
  • Що стосується технічних форс-мажорів, куди спрацьовують встановлені датчики, наприклад витік газу, води й разі пожежі.

Особливості та переваги

Пультова охорона – затребуваний спосіб захисту майна нашого часу. Автономна сигналізація доречна у випадку, якщо в будинку чи на території є сторож, а також багато хто встановлює на складах або в гаражах, де знаходяться речі з розряду «шкода викинути, а зберігати десь треба». У будь-яких інших випадках краще встановлювати пультову охорону.

При виборі пультової охорони варто враховувати, що кількість датчиків на об'єкті залежить від його площі та призначення, а головне перед покупкою обладнання виберіть фірму, яка представлятиме послугу пультової охорони.

Таким чином визначаємо головні переваги встановленої пультової охорони:

  • Ваше майно під надійним захистом
  • Простота монтажу та гнучкість модернізації та обслуговування обладнання
  • Об'єкт під наглядом 24/7
  • Миттєве реагування та виїзд мобільної групи
  • Повноцінна охорона та захист об'єкта
  • Пультова охорона об'єкта дешевша за фізичну

У разі якщо агентство не виконало своїх зобов'язань щодо забезпечення збереження майна, власник отримує компенсацію, для чого важливо підписувати та прописувати всі пункти в договорі з агентством або державною структурою, що надає послугу, але найчастіше, агенції дорожать своєю репутацією та не допускають таких випадків.

пультовая охрана

Використання такої охоронної системи має невеликий недолік - це щомісячна оплата послуг агентства, незалежно від того чи траплялися якісь форс-мажори чи ні, хоча у разі реальної загрози майну та життю є можливість витратитися більше, і можливо не лише матеріально. На сьогоднішній день на ринку представлено безліч охоронного обладнання, так само як і фірм, що надають послуги пультової охорони. Радимо при виборі охоронних агентств звертати увагу не лише на цінову політику та досвід організації, а також на перелік послуг та кількість груп моментального реагування.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram